Вівторок, 26 листопада 2019 08:09

Творча зустріч у Боярській бібліотеці

У Боярській міській бібліотеці для дорослих № 1 КЗ «Будинок культури» відбулась творча зустріч учнів Боярської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Києво-Святошинського району з Тетяною Петровською, директором Центру допрофесійної підготовки ННІІОТ НАУ, кандидатом педагогічних наук, членом Національної спілки письменників України, лауреатом літературної премії імені Григорія Косинки.

Учні ознайомились із віршами поетеси, які увійшли у збірки «Відкритий урок», «Школа – наша берегиня», «До школи» та «Веселі першокласники» та віршами учнів Київщини, які увійшли в альманахи «Пісня дзвоника», «Сонячна пелюстка», «Зерна доброти» (упорядник Т. Петровська).

Діти, задіяні у заході, ніколи не бувають пасивними слухачами. Вони не тільки самі намагаються збагнути силу художнього слова, але й донести його до інших сердець. Тому під керівництвом вчительки Ірини Борзенець школярі розповіли улюблені прислів’я та приказки, взяли участь у мовних іграх.

Бібліотекарі на чолі із завідуючою Вірою Венгер підготували виставку «Письменники рідного краю», яку поповнили нові книжки авторів Києво-Святошинського району.

Тетяна Петровська підготувала для школи та для бібліотеки інформаційні матеріали НАУ та розповіла про освітні проекти для учнівської молоді. Особливо приємно відзначили, як зацікавились школярі газетою Національного авіаційного університету «Авіатор», яка систематично виходить в університеті. У бібліотеці діти почали читати газету та виявили бажання відвідати екскурсію до навчального ангара та культурно-ресурсного центру «Музей НАУ – історії повітроплавання та літакобудування в Україні».

Натхненні зустрічі спонукають школярів до активної діяльності, допомагають втілювати творчі задуми та з раннього дитинства сприяють розвитку професійних інтересів.