Вівторок, 19 листопада 2019 14:29

День друзів НАУ!

14 листопада 2019 року в Національному авіаційному університеті святкували «День друзів НАУ», а їх ‑ надзвичайно багато. Здавна дружба вважалася високою людською цінністю. У народі кажуть, що хороших друзів не буває занадто багато. Саме тому, друзі НАУ щороку зустрічаються разом у Центрі культури і мистецтв!

Привітав друзів НАУ проректор з навчальної роботи Артур Гудманян, який вручив відзнаки ректора справжнім друзям університету. Адже важлива роль цього свята і в зміцненні дружніх відносин між університетом та її діловими партнерами. Серед них освітяни Солом’янського району міста Києва: керівник танцювального ансамблю ритм-балет «Пірует» Палацу дитячої та юнацької творчості Зіновія Косенко; заступник директора з навчально-виховної роботи Палацу дитячої та юнацької творчості Світлана Тарасюк; директор СЗШ № 69 Віктор Ужицький; директор СШ № 64 з поглибленим вивченням іспанської, англійської та французької мов Оксана Юшко; заступник директора з виховної роботи СШ № 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов Юлія Приймаченко; головний спеціаліст відділу позашкільної освіти та виховання Управління освіти Тетяна Кулікова; виконуюча обов’язки начальника Управління освіти Аліна Рогова.

Грамотами НАУ також було нагороджено Народні художні колективи Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янського району міста Києва: «Студію музичного мистецтва естради «Крок» художній керівник Олександр Михайлов та ансамбль сучасного та стилізованого танцю «Пектораль» художній керівник Андрій Пехоцький.

Гарний настрій, позитивні емоції гостям подарували талановиті учасники творчих мистецьких художніх колективів: «Політ», «Пектораль», «Пірует»; студія музичного мистецтва естради «Крок»; співаки Єлеонора Костюк, Юлія Ярошенко, Аліна Скитиба та вокальний ансамбль ЦКМ НАУ.

А кольорові повітряні кульки та спецефекти у фіналі святкового концерту залишили незабутні враження та приємні спогади.

Організатор свята – Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій, автор ідеї – Наталія Муранова.

Ось такий він «День друзів НАУ»! Веселий і незабутній!

Тож нехай у нашому житті будуть люди, які завжди готові прийти на допомогу, які разом зможуть розділити і радість, і смуток, люди, які називаються друзями. Бажаємо усім міцної дружби, яскравих посмішок і щасливих днів в оточенні дорогих людей.

Сонця, миру, здоров’я, процвітання і злагоди! Щастя, удачі та успіхів!

І чекаємо всіх наших друзів у Національному авіаційному університеті знову і знову!