Понеділок, 11 листопада 2019 10:36

Презентація Ініціативи технологічного розвитку України

У рамках Міжнародного конгресу SCIENCE FOR SUSTAINABLE DEVELOPMENT 11‑12 листопада 2019 року відбулася презентація Ініціативи технологічного розвитку України. Основними організаторами виступали NDI Foundation та Громадська спілка «Центр інновацій «Сходи в майбутнє», які входять до складу популярних урядових організацій, діяльність яких спрямована на розвиток знань на ринку нових технологій та підтримку переходу України до технологічної економіки.

Науково-педагогічні працівники кафедри інформаційних і комунікативних технологій бізнес освіти Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій професор Наталія Ткачова та доцент Олена Казанська прийняли участь в обговоренні актуальних тем ініціативи соціального розвитку. На зустрічі обговорювалися теми: впровадження стратегії технологічного розвитку України, система взаємодій Освіта - Наука ‑ Інновації ‑ Бізнес, залучення інвестицій в економіку України, забезпечення та збільшення занятості тощо.

Ініціатива технологічного розвитку України спрямована на стимулювання розвитку технологічних галузей України. Галузі, які сьогодні експоненціально зростають у світі, які дозволять Україні розвинути сучасну конкурентоспроможність на світовій економічній арені. До таких галузей відносяться: нанотехнології, біотехнології, нова енергетика, нові матеріали, цифрові технології.

За підсумками роботи міжнародного конгресу буде надруковано збірку наукових праць учасників.