Понеділок, 18 листопада 2019 11:25

День відкритих сердець в НАУ!

14 листопада 2019 року в Національному авіаційному університеті відбувся традиційний захід – День відкритих дверей, який переріс у цікаве, радісне і захоплююче свято «НАУ збирає друзів» для учнів навчальних закладів та професійно-технічної освіти, студентів коледжів м. Києва та регіонів України.

Понад півтори тисячі відвідувачів, щоб визначитися із подальшим вибором майбутньої професії, відвідали змістовний захід і в процесі профорієнтаційного індивідуального консультування отримали вичерпні відповіді на всі запитання. Гості ознайомилися з перевагами навчання в університеті; переліком спеціальностей та освітніх програм; навчанням на кафедрі військової підготовки та англомовному проекті; особливостями вступної кампанії-2020 та паралельного навчанням; дізналися про різноманітне, цікаве та насичене студентське життя.

Активно спілкувалися із висококваліфікованим професорсько-викладацьким складом університету випускники шкіл та студенти, які уже обрали місцем навчання – Національний авіаційний університет.

На Дні відкритих дверей інститути, факультети, кафедри презентували найкращі свої досягнення в освітній, науковій, міжнародній діяльності, а також освітні, наукові та профорієнтаційні проекти університету задля сприяння професійному визначенню молоді.

Майбутні абітурієнти мали гарну нагоду ознайомитись з роботою інститутів, факультетів, поспілкуватися з викладачами, завідувачами кафедр та керівництвом, оглянути університетський кампус, відвідати музей НАУ, Навчальний ангар, виставки безпілотної техніки ‑ літальних апаратів та Науково-технічної бібліотеки НАУ, прослухати виступ Народного духового оркестру ЦКМ, детально дізнатися про організацію освітнього та наукового процесів, студентське дозвілля, наукові та спортивні гуртки, простори неформальної освіти, навчальні та наукові лабораторії.

Відкрив урочисте свято «НАУ збирає друзів» проректор з навчальної роботи Артур Гудманян, який побажав майбутнім абітурієнтам прагнути до вершин знань, старанно навчатися, рейтингових сертифікатів ЗНО, здійснення задумів і планів і, звичайно ж, стати студентами Національного авіаційного університету, який незмінно залишається флагманом вищої освіти України.

Модератор заходу – Наталія Муранова, директор Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій.

Захід відбувся за участі представників ректорату, НН інституту інноваційних освітніх технологій, приймальної комісії, деканів факультетів, завідувачів кафедр, науково-педагогічних працівників, відокремлених структурних підрозділів НАУ, ЦКМ НАУ та кафедри військової підготовки.

На святі за багаторічну співпрацю, значний особистий внесок у розбудову та розвиток системи середньої та позашкільної освіти, високий професіоналізм у вихованні учнівської молоді, активну громадську діяльність щодо формування корпоративної культури ділові партнери університету були відзначені «Подяками» ректора. Серед них освітяни Солом’янського району міста Києва: керівник танцювального ансамблю ритм-балет «Пірует» Палацу дитячої та юнацької творчості Зіновія Косенко; заступник директора з навчально-виховної роботи Палацу дитячої та юнацької творчості Світлана Тарасюк; директор СЗШ № 69 Віктор Ужицький; директор СШ № 64 з поглибленим вивченням іспанської, англійської та французької мов Оксана Юшко; заступник директора з виховної роботи СШ № 187 з поглибленим вивченням української та англійської мов Юлія Приймаченко; головний спеціаліст відділу позашкільної освіти та виховання Управління освіти Тетяна Кулікова; виконуюча обов’язки начальника Управління освіти Аліна Рогова.

Також Грамотами НАУ було нагороджено Народні художні колективи Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янського району міста Києва: «Студію музичного мистецтва естради «Крок» ‑ художній керівник Олександр Михайлов та ансамбль сучасного та стилізованого танцю «Пектораль» ‑ художній керівник Андрій Пехоцький.

Окрасою святкового концерту стали творчі мистецькі художні номери гостей університету та студентів. Гарний настрій гостям подарували – танцювальні колективи: «Політ», «Пектораль», «Пірует»; студія музичного мистецтва естради «Крок»; співаки ‑ Єлеонора Костюк, Юлія Ярошенко, Аліна Скитиба та вокальний ансамбль ЦКМ НАУ.

Символічно, що на завершення свята в залу поринули різнобарвні повітряні кульки в знак дружби та миру.

Усі учасники Дня відкритих дверей отримали позитивні емоції, гарний настрій, незабутні враження та відчули, як люблять свій університет викладачі та студенти. Гості заходу зробили безліч фото на згадку.

У холі та залі ЦКМ НАУ не було де яблуку впасти».

Тож запрошуємо всіх бажаючих абітурієнтів на традиційні нові зустрічі до НАУ!