Понеділок, 18 листопада 2019 08:15

У НАУ відбулося пробне ЗНО для вступників-2020

Навчально-науковий інститут інноваційних технологій Національного авіаційного університет запросив учнів закладів загальної середньої, професійно-технічної освіти, студентів коледжів (випускників–2020) та випускників минулих років взяти участь у проекті «Пробне ЗНО», що відбулося 16 листопада 2019 року.

Учасники мали змогу виконати тестові завдання відповідно до вимог й технологій УЦОЯО з двох навчальних предметів: математика, фізика, українська мова та література, англійська мова, історія України, географія, хімія та біологія.

Привітав учасників проекту проректор з навчальної роботи Артур Гудманян, який наголосив на важливості якісної підготовки до навчання в університеті та окреслив перспективні можливості для розкриття здібностей і талантів студентів.

Ознайомила присутніх із умовами та порядком проведення «Пробного ЗНО» професор Наталія Муранова, яка акцентувала увагу на вимогах та технологіях УЦОЯО, особливостях підготовки до ЗНО, представила статистичні характеристики досягнень вступників до ЗВО за минулі роки, рекомендувала способи і методи ефективної підготовки до вступу до вишу.

Програма заходу передбачала: роботу консультативного центру для абітурієнтів та батьків, зустріч з адміністрацією інституту, ознайомлення з умовами та порядком проведення пробного ЗНО; виконання тестових завдань із шкільних предметів.

Тестові завдання виконувало 222 учасника, з них: українську мову та літературу – 157 (37,74%), математику – 145 (34,86%), англійську мову – 66 (15,87%), історію України – 24 (10,80%), географію – 8 (1,92%), біологію – 6 (1,44%), фізику – 6 (1,44%), хімію – 4 (0,96%).

Модератор проекту «Пробне ЗНО» – директор ННІІОТ, професор Наталія Муранова.

Освітній захід сприяв проведенню незалежного оцінювання знань учнів науково-педагогічними працівниками кафедри базових і спеціальних дисциплін НАУ, перевірці готовності абітурієнтів до загальнодержавного ЗНО, ознайомленню з «дорожньою картою» підготовки до ЗНО, виявленню прогалин у знаннях, вибору методів, форм та способів підготовки до вступу в ЗВО України.

Результати та методичні рекомендації тестових завдань «Пробного ЗНО» будуть розміщенні на сайті Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій за посиланням: http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/naukovi-osvitni-profproekty/dni-nauky-2

Запрошуємо усіх бажаючих вступників-2020 пройти підготовку до ЗНО на підготовчому відділенні громадян України (кафедрі базових і спеціальних дисциплін) НАУ.

Деталі за посиланням: http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/pidhotovka-do-zno/pravyla-pryiomu

Адреса: м. Київ, проспект Космонавта Комарова 1, кор. 8а, кім. 708, тел.: (044)406-79-08, 406-72-02, 406-74-04, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.