Понеділок, 18 листопада 2019 06:58

НАУ – учасник Міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра – День студента 2019»

З 15 по 16 листопада 2019 року в приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» міста Києва відбулася Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – День студента 2018». На виставці було представлено понад 70 закордонних навчальних закладів з різних країн світу та провідних українських вишів; українських представництв, посольств та агенцій.

Урочисто відкрив виставку Президент НАПН Україна Василь Кремень. Національний авіаційний університет було відзначено та визнано Лідером вищої освіти України, вручено Гран-Прі у номінації «Створення освітнього середовища для забезпечення умов професійної орієнтації молоді». На урочистостях нагороди отримав проректор з навчальної роботи Артур Гудманян. Автор конкурсної роботи – директор ННІІОТ Наталія Муранова. Склад журі конкурсу – представники Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України, НАПН України.

На заходах учасниками обговорювалися ключові питання інноваційного розвитку національної освітньої системи, основні напрями її вдосконалення та входження в європейське освітнє та наукове співтовариство, впровадження нових форм і технологій науково-освітньої діяльності, налагодження тісної співпраці із закордонними освітніми партнерами, участі в міжнародних наукових програмах і проектах, демонструвалися інноваційні розробки ЗВО та наукових установ.

Гості та учасники виставки мали змогу відвідати: круглий стіл НАУ «Формування компетентностей обдарованої особистості в системі позашкільної та вищої освіти» (доповідачі ‑ Наталія Муранова, Тетяна Петровська), презентацію «Національний авіаційний університет як осередок науково-дослідницької діяльності для учнівської молоді України» (доповідачі – Наталія Муранова, Ольга Бруяка, Людмила Куделя) та тренінги «Особливості захисту прав дітей в мережі Інтернет» (доповідач ‑ Ірина Сопілко), «Сучасні конфліктогени та їх значення у вирішенні конфліктів» (доповідач – Вікторія Череватюк). Організаторів заходів було відзначено Дипломами за активну участь у семінарах виставки і представлення освітніх інноваційних технологій.

На виставкових стендах співробітники НАУ презентували відвідувачам освітні програми, проекти та можливості їх ефективної реалізації; багаторічний власний досвід навчальної та наукової діяльності в системі вищої освіти; інновації з підвищення якості вищої освіти; надання якісних освітніх послуг; досвід міжнародної співпраці в реалізації спільних освітніх й наукових проектів; технології якісної підготовки до ЗНО; перспективи навчання англійською мовою; навчання на кафедрі військової підготовки, видавничу діяльність та науково-методичний супровід навчального процесу.

Участь у заході сприятиме створенню професійного інформаційного середовища для налагодження ділових контактів НАУ не лише з партнерами вітчизняної освіти, але й іноземних держав з питань ефективного розвитку вищої освіти в Україні.

У виставковому павільйоні НАУ представляли працівники та викладачі Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій, консультаційного центру, кафедри військової підготовки, Юридичного факультету, Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій, Науково-технічної бібліотеки, Коледжів НАУ та Вищого професійного ліцею НАУ. Щиросердечно вітаємо колектив Національного авіаційного університету!