Неділя, 10 листопада 2019 12:08

День відкритих дверей НАУ в м.Васильків

Молодь – майбутнє України. Попри шаблонність фрази, це справді так, і особливо добре усвідомлюєш сенс цього вислову під час безпосереднього спілкування зі школярами й студентами на різноманітних освітніх, наукових і профорієнтаційних заходах.

Черговий День відкритих дверей Національного авіаційного університету, що відбувся 07 листопада 2019 року в м.Васильків, запам’ятається значною кількість відвідувачів, серед яких більшу частину становили випускники Васильківського коледжу НАУ, учні 10-11 класів та їхні шкільні наставники.

Для гостей було організовано роботу консультаційного центру Приймальної комісії та виставку-презентацію НН інституту інноваційних освітніх технологій, факультетів, Вищого професійного училища НАУ, Коледжу інженерії та управління, яку відвідало понад 500 абітурієнтів.

Майбутніх абітурієнтів, закономірно, цікавили особливості вступної кампанії-2020, перелік спеціальностей, за якими можна здобувати вищу освіту в НАУ, перебіг освітнього процесу, інноваційні технології, широкомасштабна діяльність університету. Усім зацікавленим не просто роздавали інформаційні буклети та надавали індивідуальні консультації, а й запросили на зустріч із науковцями університету до актової зали коледжу.

У дружній атмосфері відбулася зустріч студентів коледжу та старшокласників із представниками випускових кафедр університету, директором ННІІОТ, завідувачами кафедр, викладачами університету та адміністрацією Васильківського коледжу НАУ.

Привітали присутніх гостей та колег начальник коледжу Олександр Постніков і професор Наталія Муранова. Профорієнтаційне консультування забезпечували: професор Валерій Азарсков, старший науковий співробітник Світлана Павлова, доцент Андрій Донець, доцент Ренат Салімов, доцент Валентина Саржаровська, доцент Ольга Васильченко, старший викладач Тетяна Хайдарова, директор Центру доуніверситетської підготовки Тетяна Петровська, заступник директора ВПУ НАУ Лілія Грудзинська та Світлана Вернигора.

Актуальним для присутніх, перед таким важливим стартом, як вступ до вишу, був змістовний виступ та настанови заступника відповідального секретаря приймальної комісії Віктора Гнатюка, який сконцентрував увагу на особливостях Правил вступу до ЗВО України та процедурі проходження загальнонаціонального ЗНО.

Старшокласники отримали також цінні рекомендації та поради щодо здійснення правильного професійного вибору, якісної підготовки до ЗНО, участі в освітніх, наукових, профорієнтаційних проектах університету від директора інституту Наталії Муранової, яка роз’яснила їм як отримати рейтинговий сертифікат ЗНО; за яких умов можна пройти якісну підготовку до вступу на підготовчому відділенні (http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/pidhotovka-do-zno/pravyla-pryiomu). Учням було пояснено переваги підготовки до ЗНО в НАУ та запрошено їх на навчання, зазначивши, що особливістю вступної кампанії–2020 є нарахування до 20-ти додаткових балів переможцям Всеукраїнських олімпіад НАУ (http://iiot.nau.edu.ua/).

Запрошеним побажали подальших творчих успіхів, успішно здати ЗНО, мати рейтингові сертифікати, вірно обрати професію і, звичайно ж, стати студентами саме Національного авіаційного університету!

Колектив університету щиро вдячний усім, хто завітав до нас на зустріч, а особливо адміністрації коледжу за гостинність.

Від сповнених приємними клопотами Дня відкритих дверей лишилися тільки приємні враження і впевненість у тому, що якщо майбутнє таки належить нашій молоді, то воно у надійних руках.