Субота, 09 листопада 2019 11:09

Навчальна екскурсія для школярів до авіаційного ангару

6 листопада 2019 року для більшості маленьких школярів гімназії «Академія» міста Києва збулася давня мрія – здійснити екскурсію до навчального ангару Національного авіаційного університету. Захоплююча розповідь екскурсовода-інструктора поринула учнів у справжній світ авіації, відтворивши реальні дії літака при злеті та посадці. Включені мотори авіаційної техніки, стендові експозиції, рух окремих механізмів, перебування в літаку як в якості пасажира, так і пілота справили неабияке враження на малечу.

Учасники екскурсії отримали нові знання з історії авіації, зі створення експозиції ангару, про видатних вітчизняних конструкторів, про особливості підготовки фахівців в університеті з авіаційної галузі.

На присутніх учні, батьків, вчителів екскурсія справила неабияке враження. Вони подякували співробітникам Центру обдарованої учнівської молоді в особі Людмили Куделі та Оксани Науменко за гарну організацію відпочинку.

Захід видався пізнавальним для учнів та пройшов яскраво та цікаво, подарувавши усім учасникам нові незабутні враження й гарний настрій. На згадку школярі зробили безліч різноманітних світлини.

Модератор екскурсії – Центр обдарованої учнівської молоді НН інституту інноваційних освітніх технологій.

Замовити авіаційну екскурсію можна за тел.: (044)4067209, 4067404, 4067415 або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сайт ННІІОТ: http://iiot.nau.edu.ua/