Вівторок, 05 листопада 2019 07:35

Зустріч зі студентами 2 курсу ОС бакалавра заочної форми навчання

04 листопада 2019 року відбулася робоча зустріч студентів ІІ курсу заочної форми навчання з адміністрацією Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій задля налагодження ефективної організації освітнього процесу в 2019-2010 н.р.

Вчасний і достовірний обмін інформацією; мотивація діяльності студента; узгодження спільних процесів, зворотний зв’язок між суб’єктами взаємодії є головними чинниками якісної організації освітнього процесу.

Мета зустрічі ‑ забезпечення належного інформування студентів-заочників про їх академічні права, а також особливості організації освітнього процесу згідно із Положенням про організацію освітнього процесу в Національному авіаційному університеті.

У процесі роботи директор Інституту, професор Наталія Муранова та заступник директора Оксана Поліщук ознайомили присутніх із основними вимогами Положення про атестацію випускників Національного авіаційного університету освітнього ступеню бакалавр, Тимчасового положення про порядок відрахування, переривання навчання, поновлення і переведення здобувачів вищої освіти Національного авіаційного університету, а також було надано детальну інформацію щодо фінансової та академічної заборгованості студентів.

Студентів було ознайомлено із специфікою організації освітнього процесу ОС бакалавра, термінами навчання, інформаційними ресурсами інституту (університету); обговорено можливості й способи обміну інформацією, організації спільної діяльності. До відома присутніх також було доведено, що графіки організації освітнього процесу, розклади навчальних занять, контакти методистів НМВ Інституту, які супроводжують освітній процес за відповідними спеціальностями, розміщені на офіційному веб-сайті інституту за посиланням: http://nniiot.nau.edu.ua

Студенти мали можливість отримати й індивідуальне консультування з особистих питань, що позитивно впливатиме на взаємовідносини між суб’єктами освітнього процесу. Під час спілкування було дотримано правил етики.

Адміністрація інституту і надалі буде сприятиме налагодженню добрих контактів із групами студентів-заочників, створювати й підтримувати добрий настрій, коригувати ділові й міжособистісні стосунки, діяти швидко та упевнено, щоб між усіма суб’єктами освітнього процесу створювалися відносини співробітництва й взаєморозуміння.