П'ятниця, 01 листопада 2019 09:22

Аерокосмічна школа для юних науковців у НАУ

У дні шкільних канікул 31 жовтня 2019 року до Національного авіаційного університету на засідання осінньої сесії Наукової аерокосмічної школи завітали учні-члени МАН України, учасники наукових гуртків, учні старших класів.

Фахівці університету підготували на запит учнівської молоді цікаву програму із урахуванням їхніх наукових інтересів. Лекцію «Авіоніка регіонального літака» та практичний тренінг на тренажері ТУ-154 провела доктор технічних наук, старший науковий співробітник, завідувач кафедри авіоніки Світлана Павлова.

Пізнавальною й захопливою була навчальна екскурсія до лабораторії супутникових технологій кафедри аеронавігаційних систем, яку провів доктор технічних наук, старший науковий співробітник, професор Валерій Конін. Цікавою була його розповідь про історію конструювання та принцип дії першого супутника «Супутник 1», принципи роботи сучасних супутникових систем, їх значення для авіації, космічних систем, використання їх ресурсів для наукових досліджень та у повсякденному житті кожної людини для постійної телекомунікаційної та медіа-підтримки.

Доктор технічних наук, професор кафедри аеронавігаційних систем Віталій Ларін провів практичне заняття в наукової лабораторії безпілотних авіаційних систем, де учасники школи дізнатись про безпілотні літаки, квадрокоптери (дрони) й сучасне їх використання в різних галузях господарства.

Завершальною для манівців була незабутня екскурсія ‑ практичне заняття у світ авіаційної техніки до навчального авіаційного ангару. Учнівська молодь змогла відчути себе на міні-аеродромі, де розташувались різноманітні літаки й гвинтокрили, багато допоміжної техніки та зразки ракетних установок, справжні великі авіаційні двигуни.

Наукова аерокосмічної школи є спільним проектом Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій, Аерокосмічного факультету та Факультет аеронавігації, електроніки та телекомунікацій, і в подальшому, сприятиме популяризації науки і техніки авіаційної галузі, залученню до науково-дослідницької діяльності учнівської молоді України.

Долучайтеся до навчання в наукових школах НАУ: http://iiot.nau.edu.ua/ або http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/naukovi-osvitni-profproekty/naukovi-shkoly

Координатор: Центр обдарованої учнівської молоді, 044)406-72-09, 406-74-15, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

www.facebook.com/obdarovana