Понеділок, 04 листопада 2019 08:55

Поширення досвіду сучасної освітньої практики

З 22 по 24 жовтня 2019 року ХІ Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» супроводжувалася змістовною тематичною програмою, що включала конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи, відкриті уроки, панельні дискусії за участі представників секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, керівників, провідних фахівців і науковців МОН України, НАПН України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти та науки, представників провідних вишів нашої держави. Адже виставка ‑ це унікальний професійний майданчик не тільки презентації досягнень освітньої реформи, інновацій і наукових розробок, новітніх методик, ефективних освітніх технологій, дидактичних засобів, авторських освітніх проектів, програм і рішень, а й локація для обговорення досвіду сучасних освітніх проблем розвитку за участю провідних педагогів, науковців, закордонних фахівців, органів влади та управління, молоді, що визначає своє майбутнє.

Науковці Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій спільно з Юридичним факультетом 24 листопада також провели для відвідувачів виставки та студентів НАУ анонсовані програмою виставки заходи: фаховий майстер-клас «Кіберкриміналістика: сучасні технології» (професор кафедри кримінального права і процесу Петро Біленчук та завідувач навчально-наукової криміналістичної лабораторії Лілія Грекова); сучасний тренінг «Сім навичок високоефективних людей» (директор інституту, професор Наталія Муранова та декан факультету, професор Ірина Сопілко).

Жваву дискусію підтримали і учасники заходу – стейхолдери, представники правничої компанії ТОВ «АЮР-консалтинг» та ТОВ «Арматех-сервіс».

Якість наукових сучасних освітніх практик доповідачів підтверджено відповідними Сертифікатами НАПН України та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».