Середа, 30 жовтня 2019 07:54

День НАУки для учнів-членів МАН України

29 жовтня 2019 року Національний авіаційний університет гостинно зустрічав обдаровану учнівську молодь Рішельєвського ліцею м. Одеси. День НАУки для учнів-членів МАН України було сплановано Навчально-науковим інститутом інноваційних освітніх технологій із урахуванням їхніх наукових інтересів. Насамперед, для рішельєвців провели насичене, цікаве, змістовне практичне заняття в унікальному за своїми можливостями та наповненням навчальному авіаційному ангарі, де розміщені літальні апарати широкого спектру конструктивних схем, різних періодів розробки та експлуатації.

Допитливі ліцеїсти отримали нові знання в галузі науки і техніки, та, звичайно ж, незабутні враження. Особливо захоплюючими були розповіді науковців університету про різноманітні літаки, принципи їх дії, можливості в польоті. Юні науковці мали змогу зануритись у світ авіації, спробувати покерувати літаком на місці пілота, роздивитись механізми і основні принципи дії техніки, виявивши великий інтерес до освоєння авіаційної техніки та здобуття відповідних інженерно-технічних професій.

Поширила кругозір ліцеїстів і екскурсія до Музею історії НАУ, де вони отримали незабутні враження і позитивні емоції, зробили багато спільних світлин.

Профорієнтаційну лекцію із манівцями провели директор Наталія Муранова та завідувач кафедри базових і спеціальних дисциплін Ольга Бруяка. Майбутні абітурієнти отримали вичерпні відповіді на всі запитання щодо перспектив навчання в НАУ та кар’єрного розвитку в подальшій професійній діяльності.

Навчальні екскурсії для юних дослідників сприятимуть професійній орієнтації, розвитку талантів і здібностей, вдалому професійному вибору, залученню до науково-дослідницької діяльності учнів на базі Національного авіаційного університету, їхньому інтелектуальному, духовному, творчому розвитку, професійному самовизначенню.

Тож запрошуємо учнівську молодь та освітян України приєднатися до науково-дослідницької роботи на кафедрах Національного авіаційного університету.

Замовити програму для учнів можна в Центрі обдарованої учнівської молоді: (044)406-72-09, 406-74-15, 406-74-04, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Реєстрація: http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/naukovi-osvitni-profproekty/naukovi-shkoly

Сайт: http://iiot.nau.edu.ua/

www.facebook.com/obdarovana