Четвер, 31 жовтня 2019 07:32

Юні науковці відвідали школу країнознавства і туризму в НАУ

30 жовтня 2019 року в Національному авіаційному університеті стартувала осіння сесія Наукової школи країнознавства і туризму. Мета проекту ‑ реалізація програми «Обдарована особистість», залучення учнівської молоді до науково-дослідницької діяльності у відділеннях МАН України ‑ «Історія», «Географія», популяризація наукової діяльності університету, розширення партнерських зв’язків із закладами загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти.

Школа започаткована як спільний науковий проект Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій і Факультету міжнародних відносин для учнівської молоді.

Провести осінні наукові канікули в університеті завітали учні старших класів Володарської СЗОШ та Авіакосмічного ліцею імені І. Сікорського НАУ.

Директор інституту Наталія Муранова привітала учнівську молодь, висловивши думку, що саме таке змодельоване наукове середовище у вищій школі сприятиме професійній орієнтації учнів, розвитку їх талантів й здібностей, вдалому професійному вибору, а головне ‑ залученню до науково-дослідницької діяльності.

Відкрили засідання школи її керівники ‑ завідувач кафедри країнознавства і туризму, професор Ірина Саух і професор Геннадій Балабанов. Наукову лекцію «Сучасний туризм: яким він є?» провів доцент Валерій Пестушко, а майстер-клас зі спортивного туризму – доцент Сергій Фокін, які запросили юних туристів долучитися до подорожей і вивчення краєзнавства, мальовничих куточків України, на сходження Говерли.

Проявили свою ерудицію з географії слухачі школи у вікторині «Перші кроки у світ туризму», що була підготовлено старшим викладачем Валентиною Кучеренко, за результатами якої кращі учні-переможці були нагороджені призами – книгами про подорожі в країни Європи.

Усі бажаючі учні мали змогу відвідати навчальний авіаційний ангар і зробити безліч селфі на згадку.

Наукова школа країнознавства і туризму продовжить свою роботу і надалі. Тож запрошуємо учнів 10-11 класів закладів середньої освіти, зацікавлених науково-дослідницькою діяльністю, долучитися до участі в наукових школах НАУ!

Заявки на участь приймаються Центром обдарованої учнівської молоді: (044)406-72-09, 406-74-04, 406-74-15, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Реєстрація: http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/naukovi-osvitni-profproekty/naukovi-shkoly

Сайт: http://iiot.nau.edu.ua

www.facebook.com/obdarovana