Понеділок, 11 листопада 2019 09:00

Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – День студента 2019»

15-16 листопада 2019 року в приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться ХХХІV щорічна Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – День студента 2019».

Національний авіаційний університет традиційно бере участь у роботі виставки, присвяченій вищій освіті в Україні.

Організовує та проводить захід ТОВ «Знання» України за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

У програмі виставки передбачена змістовна тематична програма – круглі столи, презентації, семінари, науково-практичні конференції, тренінги, майстер-класи, індивідуальні консультації тощо.

Представники Національного авіаційного університету візьмуть участь у виставковому конкурсі «Лідер вищої освіти України» та у конкурсі з тематичної номінації «Створення освітнього середовища для забезпечення умов професійної орієнтації молоді».

Гості та учасники виставки зможуть ознайомитись із стендовою експозицією Національного авіаційного університету; відвідати круглий стіл «Формування компетентностей обдарованої особистості в системі позашкільної та вищої освіти», презентацію «Національний авіаційний університет як осередок науково-дослідницької діяльності для учнівської молоді України» та тренінг «Особливості захисту прав дітей в мережі Інтернет».

Запрошуємо учнів закладів загальної середньої освіти, професійно-технічної освіти, вихованців закладів позашкільної освіти, студентів закладів вищої освіти відвідати виставку; ознайомитись із презентаційними матеріалами; отримати детальну інформацію про освітню, міжнародну, наукову діяльність від науковців про Національний авіаційний університет – як один із провідних закладів вищої освіти України.

Виставка сприятиме формуванню єдиного українського інформаційного освітнього простору.

Графік роботи виставки: 15 листопада з 11.00 до 18.00, 16 листопада з 11.00 до 17.00.

Вхід вільний.