Понеділок, 28 жовтня 2019 07:44

День відкритих дверей НАУ

Шановні абітурієнти-2020, студенти коледжів, батьки! Національний авіаційний університет запрошує вас на День відкритих дверей.

Захід відбудеться 14 листопада 2019 року з 13.00 до 16.00 в Центрі культури та мистецтв НАУ за адресою: м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1.

Ви дізнаєтеся про: історію та традиції університету, структуру вишу, систему вищої освіти, наукову та міжнародну діяльність, особливості організації освітнього процесу, форми навчання, освітні програми, перелік спеціальностей, правила прийому, наукові здобутки студентів та науковців університету, міжнародні програми та проекти, студентське дозвілля, перспективи навчання, паралельне навчання, перехресний вступ, кафедру військової підготовки, навчання на англомовному проекті, підготовку до ЗНО на ОС бакалавра та ОС магістра, переваги, умови та особливості навчання тощо.

На усіх присутніх чекає чудова нагода: живого спілкування, індивідуального консультування викладачів, студентів та членів Приймальної комісії; перегляду слайдів, стендів, відеоматеріалів, ознайомлення з рекламною продукцією. Чекаємо на вас!

Додаткова інформація: 03680 м. Київ, проспект Космонавта Комарова 1, корпус 8а, кім. 610, 609, (044)406-74-04; 406-73-11, 497-52-84; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

сайт: http://iiot.nau.edu.ua/