Середа, 23 жовтня 2019 10:20

Визнання здобутків НАУ на XI Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті»

22 жовтня 2019 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулося відкриття XI Міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті» за підтримки й участі МОН України та НАПН України.

Учасники та відвідувачі виставки обговорили ключові питання інноваційного розвитку національної освітньої системи, основні напрями удосконалення системи освіти України та її входження в європейське та світове освітнє та наукове співтовариство, впровадження нових форм і технологій науково-освітньої діяльності, налагодження тісної співпраці із закордонними освітніми партнерами, участі в міжнародних наукових програмах і проектах, а також ЗВО та наукові установи демонстрували інноваційні розробки.

На виставкових стендах представники Національного авіаційного університету презентували учням старших класів, батькам, освітянам, відвідувачам освітні програми, проекти та можливості їх ефективної реалізації; багаторічний власний досвід освітньої, наукової, міжнародної діяльності в системі вищої освіти; інновації з підвищення якості вищої освіти; надання якісних освітніх послуг; досвід міжнародної співпраці в реалізації спільних освітніх проектів; технології якісної підготовки до ЗНО для вступу на ОС бакалавра та ОС магістра, профорієнтаційні проекти (заходи) для абітурієнтів; перспективи навчання англійською мовою; навчання на кафедрі військової підготовки, видавничу діяльність та науково-методичний супровід навчального процесу.

Приємним моментом першого дня роботи виставки стало нагородження НАУ за конкурсну роботу у виставковому конкурсі з тематичної номінації «Інноваційна діяльність закладів освіти – ресурс забезпечення якості освіти». Отримала почесну нагороду: золоту медаль та Диплом, автор конкурсної роботи, директор Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій, професор Наталія Муранова.

У виставковому павільйоні, університет представляли співробітники Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій, Юридичного факультету, Науково-технічної бібліотеки, Приймальної комісії, Коледжу інформаційних технологій та землевпорядкування, Коледжу інженерії та управління, Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки.

Активна участь освітян, науковців у заході сприяла створенню професійного інформаційного середовища для налагодження ділових контактів університету не лише з партнерами вітчизняної освіти, але й іноземних держав з питань щодо ефективного розвитку вищої освіти в Україні.

Вітаємо колектив Національного авіаційного університету з високою нагородою щодо визнання інноваційної діяльності в галузі освіти!