Вівторок, 22 жовтня 2019 08:09

Організаційні збори зі студентами І курсу

21 жовтня 2019 року cтуденти І курсу ОС бакалавра заочної форми навчання зустрілися на загальних зборах із адміністрацією Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій.

Порядок денний ‑ провадження освітнього процесу та виконання робочих навчальних планів підготовки здобувачів вищої освіти у непарному семестрі 2019‑2020 н.р.

Мета заходу ‑ забезпечення належного інформування студентів І курсу заочної форми навчання про їх академічні права, а також особливості організації освітнього процесу згідно із Положенням про організацію освітнього процесу в Національному авіаційному університеті.

У процесі інформування директор Інституту, професор Наталія Муранова та заступник директора Оксана Поліщук ознайомили здобувачів вищої освіти із основними нормативними документами Національного авіаційного університету щодо організації освітнього процесу ОС бакалавра; термінами навчання; інформаційними ресурсами Інституту (Університету); Обговорено можливості та способи обміну інформацією, організації спільної діяльності. До відома присутніх було доведено графіки організації освітнього процесу, розклади навчальних занять, контакти методистів НМВ Інституту, що розміщені на офіційному веб-сайті Інституту за посиланням: http://nniiot.nau.edu.ua

Окремо увагу студентської аудиторії було зосереджено на персональній відповідальності кожного студента за неналежне виконання навчальних та робочих навчальних планів підготовки здобувачів вищої освіти, особливостях процедури допуску та проходження атестації студентів, строків виконання та подання до захисту контрольних, курсових робіт (проектів). Студентам було надано витяги з робочих навчальних планів підготовки здобувачів вищої освіти за відповідними спеціальностями на поточний навчальний семестр.

Адміністрація ННІІОТ і надалі сприятиме налагодженню комунікацій зі студентами-заочниками, створюючи сприятливі умови для здобуття вищої освіти та відносини співробітництва й взаєморозуміння між усіма суб’єктами освітнього процесу.