Понеділок, 21 жовтня 2019 08:41

Налагоджуємо сталі комунікаційні стосунки зі студентами-заочниками

Задля налагодження ефективної співпраці в комунікаційній ланці відношень «викладач ‑ студент», «студент – адміністрація» 16 жовтня 2019 року дирекцією НН інституту інноваційних освітніх технологій було проведено організаційні збори зі студентами І курсу ОС «Магістр» заочної форми навчання.

Адже одним із чинників якісного забезпечення організації освітнього процесу є вчасний і достовірний обмін інформацією; мотивація діяльності студента; узгодження спільних процесів, зворотний зв’язок між суб’єктами взаємодії.

Мета заходу ‑ забезпечення належного інформування студентів заочної форми навчання про їх академічні права, а також особливості організації освітнього процесу згідно із Положенням про організацію освітнього процесу в Національному авіаційному університеті.

До участі у зборах було запрошено методисти НМВ Інституту та представників випускових профільних кафедр університету.

На зборах було порушено такі питання як: провадження освітнього процесу та виконання робочих навчальних планів підготовки здобувачів вищої освіти у непарному семестрі 2019-2020 н.р.

У процесі роботи директор Інституту, професор Наталія Муранова та заступник директора Оксана Поліщук ознайомили присутніх із основними вимогами Положення про атестацію випускників Національного авіаційного університету освітнього ступеню магістр, Тимчасового положення про порядок відрахування, переривання навчання, поновлення і переведення здобувачів вищої освіти Національного авіаційного університету, а також було надано детальну інформацію щодо фінансової та академічної заборгованості студентів.

Студентів було ознайомлено із специфікою організації освітнього процесу ОС магістра, термінами навчання, інформаційними ресурсами інституту (університету); обговорено можливості та способи обміну інформацією, організації спільної діяльності. До відома присутніх також було доведено, що графіки організації освітнього процесу, розклади навчальних занять, контакти методистів НМВ Інституту, які супроводжують освітній процес за відповідними спеціальностями, розміщені на офіційному веб-сайті Інституту за посиланням: http://nniiot.nau.edu.ua

Окремо увагу студентської аудиторії було зосереджено на персональній відповідальності кожного студента за неналежне виконання навчальних та робочих навчальних планів підготовки здобувачів вищої освіти, особливостях процедури допуску та проходження атестації студентів, строків виконання та подання до захисту контрольних, курсових робіт (проектів).

Наприкінці зустрічі присутнім було надано для ознайомлення витяги з робочих навчальних планів підготовки здобувачів вищої освіти за відповідними спеціальностями на поточний навчальний семестр.

Студенти мали можливість отримати й індивідуальне консультування з особистих питань, що позитивно впливатиме на взаємовідносини між суб’єктами освітнього процесу. Під час спілкування було дотримано правил етики.

Адміністрація інституту і надалі буде сприяти налагодженню добрих контактів із групами студентів-заочників, створювати й підтримувати добрий настрій, коригувати ділові й міжособистісні стосунки, діяти швидко та упевнено, щоб між усіма суб’єктами освітнього процесу створювалися відносини співробітництва й взаєморозуміння.