Четвер, 17 жовтня 2019 06:35

Профорієнтаційна робота в м. Фастів триває

16 жовтня 2019 року на запрошення партнерів ‑ Фастівського районного центру зайнятості Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій представив Національний авіаційний університет на «ярмарку професій» для учнів старших класів навчальних закладів освіти. Про те, що навчання в НАУ – це реальна можливість стати висококваліфікованим фахівцем із подальшим успішним кар’єрним зростанням дізналися близько 400 учнів 9-11 класів із 8 шкіл міста Фастова та 7 ‑ району.

Майбутніх абітурієнтів цікавили особливості підготовки фахівців, структура університету, перелік спеціальностей, правила вступу, особливості освітнього процесу, англомовний проект, навчання на кафедрі військової підготовки, підготовка до загальнодержавного ЗНО, курси підготовки до ЗНО та переваги навчання на підготовчому відділенні.

З представленої презентації старшокласники дізналися про міжнародну, наукову, освітню діяльність університету та ННІІОТ; особливості вступної кампанії-2020; академічну мобільність студентів; форми навчання; перелік конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО; освітні й профорієнтаційні проекти та багато іншого, що створює середовище для успішного навчання і подальшої професійної самореалізації молоді.

Учасників заходу запросили на підготовку до ЗНО (http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/pidhotovka-do-zno/pravyla-pryiomu), День відкритих дверей (14.11.2019), свято «НАУ збирає друзів» (14.11.2019), «Пробне ЗНО» (16.11.2019) та до участі у Всеукраїнських олімпіадах НАУ (http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/vseukrainski-olimpiady-nau).