Вівторок, 24 вересня 2019 07:03

НАУ ярмаркує в Ірпіні

24 вересня 2019 року успішно відбулася «ярмарка професій» в приміщенні «Конферен-Хол Ірпінь», яку організував партнер НАУ ‑ Ірпінський міський центр зайнятості Києво-Святошинського району Київської області. На захід було запрошено понад 350 старшокласників міських закладів середньої освіти. Представники Національного авіаційного університету підготували для абітурієнтів змістовну рекламну продукцію, інформаційні банери, яскраві тематичні презентації, газети «Авіатор», відеоматеріали.

Зустріч науковців НАУ із учнівською молоддю стала яскравою подією, пройшла продуктивно і натхненно, із позитивними емоціями та враженнями, що звичайно ж вплине на формування правильного професійного вибору абітурієнтів та вибору ЗВО, де вони здобуватимуть вищу освіту.

Що ж цікавило відвідувачів ярмарку? Це і перелік спеціальностей, освітніх програм; умову вступу до НАУ; якість надання освітніх послуг; студентське дозвілля; академічна мобільність; традиції вишу; особливості освітнього процесу; студентський кампус тощо.

Широкий спектр професій на ярмарку представляли викладачі ННІІОТ, ЮФ, АКФ, ФЕБА, ФЛСК, ФАЕТ, ФЕБІТ, ФМВ, коледжу інженерії та управління НАУ, а це понад 100 освітніх програм, за якими ведеться підготовка фахівців в університеті.

Відвідувачів запросили до участі в наукових, освітніх та профорієнтаційних проектах (заходах) університету (http://iiot.nau.edu.ua/), які сприятимуть також і залученню до науково-дослідницької роботи обдарованої учнівської молоді в середовищі вищої школи.

За активну та системну участь у масових профорієнтаційних заходах Ірпінського центру зайнятості Національний авіаційний університет було відзначено Подякою.

Працівники служби зайнятості й освітяни, організатори й учасники подібних масових заходів для професійної орієнтації молоді створюють сприятливі умови, що розширюють світогляд й сприяють розвитку особистості, допомагають учням-випускникам у виборі майбутньої професії.