Понеділок, 07 жовтня 2019 11:46

Завітайте на хімічне шоу професора Хамелеона!

Учні спеціалізованої школи № 197 ім. Д. Луценка м. Києва стали учасниками неймовірно захоплюючого хімічного шоу «професора Хамелеона» в Національному авіаційному університеті. Вони ніби побували у чарівника в казковому світі, де відбувалися чудесні перетворення.

Так у хімічній лабораторії кафедри хімії та хімічних технологій НАУ викладач Сергій Примаченка («професор Хамелеон») поєднав теорію й хімічні досліди, що справило на всіх присутніх в аудиторії неабияке незабутнє враження. Викладач, як справжній актор, не переставав дивувати учнів, вчителів, батьків своєю майстерністю, даруючи всім не тільки позитивні емоції, а й гарний настрій. Учні зробили безліч фото на пам’ять, вели відеозйомку шоу та були в захваті від вражаючого видовища.

Щиро дякуємо Сергію Примаченко за позитив, любов до професії, відданість справі, професіоналізм!

Тож запрошуємо школярів на хімічне шоу «професора Хамелеона» в НАУ!

Заявки приймаються Центром обдарованої дитини НАУ за тел.: (044)406-72-09, 406-74-15; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   сайт: http://iiot.nau.edu.ua