Неділя, 06 жовтня 2019 12:40

Інтерес до авіації з дитинства

Неймовірно цікаво провели учні, вчителі та батьки спеціалізованої школи № 197 ім. Д. Луценка м. Києва екскурсійний день в навчальному ангарі Національного авіаційного університету, де експонується авіаційна техніка. Вони були у захваті від великої колекції літаків (від маленьких планерів до пасажирських гігантів), авіаційних двигунів, стенду системи штурвального управління й елементів ракетного комплексу.

Екскурсовод-експерт дохідливо розповів відвідувачам про історію експонатів, моделі літаків, їх конструкторів, продемонстрував роботу елементів літаків та гвинтокрилів – машини випускали шасі, розкручували гвинти тощо. Деякі експонати представлені в ангарі як унікальні, так як є єдиними у світі.Учням цікаво було дізнатися, при яких умовах і коли саме авіаційна техніка піднімалася у небо, і, що зараз вона використовується як навчальне обладнання для підготовки авіаційних фахівців – студентів НАУ. Не залишилося і байдужих до демонстрації літаків у розібраному стані, адже саме так можна наочно побачити і переконатися як саме створюється техніка, розглянути внутрішню її конструкцію. Гості зробили незабутні фото на пам’ять, вели відеозйомку, задавали безліч питань; були в захваті від вражаючого видовища.

Тож запрошуємо на авіаційні екскурсії до НАУ учнів навчальних закладів.

Модератор: НН інститут інноваційних освітніх технологій НАУ
тел.: (044)406-72-09, (044)406-74-15