Вівторок, 01 жовтня 2019 14:04

Проведено організаційні збори студентів III курсу ос бакалавр заочної форми навчання

1 жовтня 2019 р. дирекцією ННІІОТ було проведено організаційні збори студентів третього курсу ОС бакалавр заочної форми навчання щодо питань провадження освітнього процесу та виконання робочих навчальних планів підготовки здобувачів вищої освіти у непарному семестрі 2019-2020 н.р.

Участь у проведені зборів, окрім залучених дирекцією Інституту методистів в/к сектору методичного забезпечення заочного навчання навчально-методичного відділу ННІІОТ, також прийняли і запрошені представники відповідних профільних кафедр Університету.

Мета проведення організаційних зборів: забезпечення належного інформування студентів заочної форми навчання про їх академічні права, а також особливості організації освітнього процесу заочної форми навчання згідно із Положенням про організацію освітнього процесу в Національному авіаційному університеті.

У ході проведення заходу заступник директора з навчальної та методичної роботи Поліщук О.В. сфокусувала увагу присутніх на вимогах  Тимчасового положення про порядок відрахування, переривання навчання, поновлення і переведення здобувачів вищої освіти Національного авіаційного університету, Положення про навчально-методичний комплекс навчальної дисципліни, Положення про атестацію випускників Національного авіаційного університету освітнього ступеню бакалавр.

До відома присутніх також було доведено, що графіки організації освітнього процесу, розклади навчальних занять, контакти методистів СМЗЗН НМВ, які супроводжують освітній процес за відповідними спеціальностями, а також інша інформація, що стосується організації освітнього процесу студентів заочної форми навчання, розміщені на офіційному веб-сайті Інституту за посиланням: http://nniiot.nau.edu.ua.

Окремо увагу студентської аудиторії було сконцентровано на персональній відповідальності кожного студента за неналежне виконання навчальних та робочих навчальних планів підготовки здобувачів вищої освіти, особливостях процедури допуску та проходження  атестації студентів, строків виконання та подання до захисту контрольних, курсових робіт (проектів).

Наприкінці зустрічі присутнім було надано для ознайомлення витяги з робочих навчальних планів підготовки здобувачів вищої освіти за відповідними спеціальностями на поточний навчальний семестр.