П'ятниця, 20 вересня 2019 06:32

Допрофесійна підготовка – свідомий вибір майбутньої професії

18 вересня 2019 року Тетяна Петровська, директор Центру допрофесійної підготовки Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій НАУ взяла участь у нараді заступників директорів навчальних закладів освіти Києво-Святошинського району Київської області.

Нараду відкрила Лариса Лахтадир, завідуюча районним методичним центром, яка відзначила важливість проведення профорієнтаційної роботи з учнями та актуальність співпраці між школами та закладами вищої освіти.

У процесі роботи працівників освіти відбулося обговорення актуальних проблем щодо організації профорієнтаційної роботи науково-педагогічного складу університету з учнівською молоддю, створення сприятливих умов для розвитку обдарованої молоді, сприяння організації науково-дослідницької роботи учнів-членів МАН у наукових лабораторіях НАУ.

У представленій презентаційній програмі було висвітлено основні напрями діяльності університету, факультетів, інституту інноваційних освітніх технологій, кафедри військової підготовки; реалізацію програми «Обдарована особистість»; підкреслено переваги навчання в університеті та представлені сучасні форми та методи роботи з учнівською та студентською молоддю.

Представники навчальних закладів освіти, отримавши інформаційно-рекламні матеріали, зацікавилися планом профорієнтаційної роботи НАУ та висловили думку щодо спільного проведення масових освітніх, наукових та профорієнтаційних проектів і заходів, що сприятиме свідомому вибору майбутньої професії школярів. Адже допрофесійна підготовка учнівської молоді – шлях до саморозвитку та свідомого вибору майбутньої професії.