Субота, 31 серпня 2019 09:25

Привітання з Днем знань!

Хай вересень щедро з навчанням вітає.

Освіта для учнів своїх розквітає.

Хай дзвоник лунає як пісня найкраща,

Учительське серце наповнює щастя!

Шановні учителі та учні!

Від щирого серця вітаємо вас зі святом мудрості – Днем знань!

Усі успіхи школи – це результат професіоналізму педагогічного колективу. Адже завжди поруч з учнями ви – мудрі і талановиті педагоги. Професія вчителя – одна із найкращих і найскладніших. Її обирають люди з великим серцем та щедрою душею.

Досвідчені й творчі учителі, креативні й перспективні вихованці, обдаровані й успішні випускники – саме такою є сучасна школа. Ми переконані, що за новою українською школою – майбутнє. Доступна і якісна освіта є запорукою успіху та кар’єри кожної людини.

Бажаємо всім, хто сьогодні навчає і виховує учнів, мирного неба, щасливої долі, невичерпної наснаги, творчості, постійного самовдосконалення. А вам, молоде покоління, ніколи не зупинятися на досягнутому, адже тільки завдяки міцним знанням можна досягнути успіху та здійснення заповітних мрій.

Країна Знань – захоплююча, яскрава і нескінченна. А світлий образ учителя і високі сходинки до школи, яка стала Берегинею дитинства, залишаються назавжди.

Зичимо випускникам вагомих перемог, високих досягнень у навчанні, міцних знань, успішно здати ДПА і ЗНО, вірно обрати майбутню професію та згодом стати студентами саме Національного авіаційного університету.

Нехай найкращі ваші бажання стають реальністю, а навчальний рік принесе яскраві враження, незабутні хвилини дитинства, нові відкриття та справжніх друзів!

колектив Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій,

директор Наталія Муранова