Понеділок, 17 червня 2019 10:30

Урочисте закриття Літньої школи–2019 в НАУ!

14 червня 2019 року у святковій атмосфері актової зали Національного авіаційного університету відбулися урочистості з нагоди закриття Літньої школи–2019 для учнів закладів середньої освіти України.

Цей захід завершив Освітній марафон «Навчання і розвиток», що тривав із 06 по 14 червня 2019 року в НАУ.

Насичена програма літньої школи виправдала її мету – підвищила рівень знань учнів із окремих тем шкільних предметів, перевірила їх готовності до загальнонаціонального ЗНО, надала їм допомогу у професійному самовизначенні та творчій реалізації; саме у Національному авіаційному університеті.

Загальновідомо, що НАУ є майданчиком для розвитку творчої особистості, роботі у команді, участі та співучасті у цікавих заходах за інтересами для школярів. Проект надав можливість сформувати колектив однодумців викладач-учень, отримали навички самостійної роботи, підвищити інтерес до отримання вищої освіти та мотивацію до навчання саме в НАУ.

Насиченим був і формат Літньої школи: «Пробне ЗНО», засідання економіко-математичної школи, вікторини, наукові квести, ділові та інтелектуальні ігри; цікаві наукові лекції; майстер-класи, тренінги, коус-сесія; екскурсії до Науково-технічної бібліотеки, Музею історії НАУ, навчального ангару; День відкритих дверей.

Серед запрошених на урочистості були учасники проекту «Літня школа–2019», батьки, представники ректорату, директори інститутів, завідувачі кафедр, викладачі університету, вчителі. Модератор проекту – професор Наталія Муранова.

У проекті брали участь 128 майбутніх випускників, які приїхали до університету зі всіх куточків нашої держави. Вони успішно завершили навчання у 10 класі та вирішили спробувати себе вже у якості «майже студентів».

З вітальним словом до присутніх звернулися: проректор Артур Гудманян та директор НН інституту інноваційних освітніх технологій Наталія Муранова, які побажали молоді, щоб отримані у стінах НАУ знання та досвід стали запорукою їх подальших вагомих здобутків, допомогли досягти омріяних вершин у майбутній професійній діяльності.

Відкрили свято талановиті вихованці художніх колективів ЦДЮТ Солом’янського району м. Києва ‑ Народний художній колектив, ансамбль сучасного та стилізованого танцю «Пектораль» та Народний художній колектив Джаз-бенд «Крок»; а також вокальний ансамбль «Водограй» ЦКМ НАУ.

Слухачі школи Валерія Пероганич, Поліна Сауцька та Олексій Дубинський від імені всіх учасників проекту подякувати оргкомітету; професорам, доцентам, викладачам, науковцям за професіоналізм та насичену цікаву програму, зазначивши, що Літня школа була для них не лише відпочинком та новим спілкуванням в НАУ, а й активною формою занять різного формату. На їх думку, слухачі школи стали свідками нового для них освітнього процесу, що сприяло профільному навчанню в університеті; розкриттю їх талантів, здібностей, творчого потенціалу, підвищенню рівня знань із шкільних предметів, а головне – всі вони знайшли нових друзів.

Усі учасники Літньої школи отримали Сертифікати.

Приємною несподіванкою для учасників Освітнього марафону «Навчання і розвиток», проекту «Літня школа-2019» було нагородження Грамотами НАУ. Нагороди отримали слухачі, які виявили кращі знання у наукових та освітніх заходах, що відбулися під гаслом «Інтелектуальна надія». Серед номінованих: Паржицька Дар’я, Дубінський Олексій, Бондарчук Анастасія (з математики); Міщенко Федір (з математики та англійської мови); Кузьменко Леонід (з математики та фізики); Єщенко Софія (з математики та географії); Петренко Дмитро (з математики та фізики); Звєрьков Михайло (з англійської мови); Головятін Артем (з англійської мови, української мови та літератури); Миндзя Даніелла (з англійської мови, української мови та літератури); Горб Єгор, Дем’яненко Софія (з фізики); Білобловська Юлія, Павловська Ярослава, Гуртовенко Ганна (з української мови та літератури); Білобловська Юлія, Гах Микола, Гах Олексій (з географії); Новік Анна (з географії, української мови та літератури); Звєрьков Михайло, Танцюра Андрій, Щедріна Анастасія (з англійської мови).

Викладачі, завідувачі кафедр університету в процесі проведення різнопланових заходів, навчання, спілкування визначили самих активних, творчих, креативних учасників, які були нагороджені у номінації «За активну участь» Подякою директора Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій. Серед них: Брунцвик Іванна, Ваганова Єлизавета, Ганжела Тетяна, Дубинський Олексій, Дудкіна Наталія, Капустіна Ірина, Пересада Катерина, Роженюк Артур, Танцюра Андрій, Удовенко Анна, Халтурін Артем, Черняк Максим, Щедріна Анастасія, Ярмак Віталій.

Упродовж навчального року на базі кафедри економічної кібернетики ФЕБА плідно працювала Економіко-математична школа. Самі старанні, творчі, обдаровані учасники отримують відповідний Сертифікат. Вони були і учасниками Літньої школи. Це ‑ Козлова Тетяна та Пероганич Валерій.

Шановні учасники Літньої школи та переможці! Від імені оргкомітету, колективу студентів та викладачів Університету щиро вітаємо Вас із першими кроками навчання у закладі вищої освіти та заслуженими нагородами, щиро бажаємо не зупинятись на досягнутому та підкорювати все нові та нові вершини знань, упевнено рухатися до поставленої життєвої мети!

Тож будемо сподіватися, що ці незабутні для абітурієнтів дні перебування у НАУ, справді допоможуть їм зробити правильний подальший вибір у майбутньому та поповнять достойні лави студентів саме нашого престижного вишу!

Маємо надію, що невдовзі ви обов’язково станете студентами Національного авіаційного університету!