Четвер, 13 червня 2019 05:55

Випуск слухачів підготовчого відділення

8 червня 2019 року в Навчально-науковому інституту інноваційних освітніх технологій НАУ в рамках Освітнього марафону «Навчання і розвиток» відбулися урочистості з нагоди випуску слухачів підготовчого відділення громадян України.

З вітальним словом до гостей звернувся ректор Володимир Ісаєнко, який зазначив, що нам є ким пишатися, є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді, вчительської та батьківської громади. Нам приємно бачити своїх слухачів, які досягли перших вершин успіху – отримали найвищі результати у навчанні та одержали високі бали на випускному іспиті, якісно підготовлені до ЗНО, що є надзвичайно важливим для їх успішного навчання в університеті. Ректор побажав учнівській молоді подальших успіхів, знайти себе в житті, щоб обраний шлях був радісним і світлим, і щоб поруч завжди були мудрі наставники.

На свято завітали директор ННІІОТ Наталія Муранова, декан ФЛСК Сергій Ягодзинський, декан ФКБКПІ Олена Азаренко, декана ФЕБА Світлана Петровська, які вручили слухачам підготовчого відділення Грамоти НАУ за значні успіхи у вивченні навчальних дисциплін та перемогу в різноманітних наукових та творчих конкурсах, квестах і конференціях.

Святкову концертну програму для слухачів, батьків, гостей підготували вихованці Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янського району м. Києва Народний художній колектив ансамблю сучасного та стилізованого танцю «Пектораль» та Народний художній колектив Джаз-бенд «Крок»; а також вокальний ансамбль «Водограй», Народний ансамбль танцю «Політ» ЦКМ НАУ та студентка ФЛСК Юлія Ярошенко під керівництвом Ігоря Кулика.

У номінації «Відмінник року» Грамоту НАУ за значні досягнення у вивченні:

математики одержали слухачі ‑ Мирончак Максим, Проценко Ілона, Соловей Кароліна;

української мови та літератури ‑ Овсієнко Анна, Іллєнко Христина, Півторак Ольга, Чорногор Богдана, Козленко Маргарита;

фізики ‑ Бараннік Олексій, Денисенко Данило, Ліновицький Микита, Терентьєв Гліб, Сапон Анастасія, Півторак Ольга;

рисунку та композиції ‑ Капліна Софія, Півоварова Софія, Черненко Аліна, Ринкова Олександра.

Свій потенціал слухачі підготовчого відділення реалізували не тільки в процесі підготовки до загальнодержавного ЗНО, а і через участь у різноманітних наукових та творчих конкурсах, квестах і конференціях. Саме тому, 36 слухачів було нагороджено Грамотою НАУ в номінації «Обдарованість і творчість».

Слухачі-випускники подякувати викладачам кафедри базових і спеціальних дисциплін та дирекції ННІІОТ за отримані знання, досвід, за увагу, сердечність та турботу.

Тож нехай щороку поповнюються лави наших студентів новими талановитими зірочками, і збагачується і розширюється наша університетська талановита родина. До скорої зустрічі в Національному авіаційному університеті!