Вівторок, 04 червня 2019 08:45

Зворушливе святкування Останнього дзвоника…

З 24 по 31 травня 2019 року у закладах загальної середньої освіти України пролунали останні дзвінки для випускників. Для кожного з них шкільне життя по-своєму було яскравим, насиченим, цікавим, пізнавальним і, звичайно ж, результативним.

У кожного із цією подією пов’язані свої власні спогади, думки, почуття, емоції, переживання та сподівання. Для учнів, батьків, вчителів та всіх, хто причетний до школи, цей день є радісним і завжди святковим.

Але для випускників 2019 він особливий, тому що перед ними розкриваються нові незвідані дороги у доросле життя, омріяне юністю та подальшими творчими пошуками.

Святковим цей день став і для працівників Національного авіаційного університету, адже гарною традицією є щорічне вітання зі Святом останнього дзвоника випускників закладів освіти-партнерів, які впродовж багатьох років плідно співпрацюють з університетом задля вирішення спільного завдання щодо здійснення правильного професійного вибору старшокласниками.

У 2019 році ця прекрасна традиція продовжилася, і випускники 55 ЗЗСО м. Києва та Київської області почули теплі та щирі слова-вітання від імені великої родини Національного авіаційного університету та ректора Володимира Ісаєнка. А вітальні листівки отримали понад 5200 закладів освіти зі всіх регіонів України.

На свято до випускників завітали співробітники та студенти ННІ інноваційних освітніх технологій, Юридичного факультету, Факультету міжнародних відносин, Факультету екологічної безпеки, інженерії та технології, Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікації, Факультету лінгвістики та соціальних комунікацій, Факультету архітектури, будівництва та дизайну, аерокосмічного факультету та НН інституту неперервної освіти.

Для випускників пролунали душевні слова-вітання від ректора Національного авіаційного університету: «…Сьогодні перед випускниками в Україні відкриваються нові можливості для реалізації власних задумів, мрій та планів, стоїть вибір закладу вищої освіти. Саме через реалізацію цього рішення пролягати шлях до омріяної професії, а надалі – відкриватимуться нові перспективи в доросле та самостійне життя.  Тому, саме вам долати нові вершини, творити й перемагати, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення, будувати не тільки власне щасливе майбутнє, а й розбудовувати нашу рідну Україну. Пам’ятайте, що батьки, педагоги і вся країна покладають на вас великі сподівання й надії. Подальші ваші успіхи стануть їм усім найвищою винагородою. Тож, щиро зичимо всім міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів, миру вашому дому та процвітання родинам! Божого вам благословення та щедрої долі! Нехай вам щастить!»

Свято було надзвичайно зворушливим. Було все: і привітання директорів шкіл та гостей; і благословення священиків храмів міста; і нагородження переможців олімпіад та конкурсів; і подяки для батьків, і, як завжди – прекрасний прощальний шкільний вальс… Не залишили байдужими нікого виступи батьків, шкільних колективів художньої самодіяльності, хору вчителів та учнів, танцювальних колективів… Нетрадиційними були і заходи у цей святковий день: пікніки, виставки робіт учнівської творчості, дитячі турніри, ярмарки, майстер-класи, екскурсії, створені спеціальні фотозони тощо.

Дякуємо вчителям, директорам, батькам, усім хто зробив цей день для випускників та гостей по-справжньому незабутній, як і весь навчальний рік, радісним, цікавим, яскравим, позитивним, пізнавальним, зворушливим! Усім хто вірив, незважаючи ні на що, хто своїм прикладом надихав інших, хто розумів і підтримував, переживав і вболівав, творив та співпрацював, постійно вчився та самовдосконалювався, прагнув змін і впевнено крокував до успіху!

Шановні випускники! Обираючи заклад для подальшого навчання, пам’ятайте, що багатотисячний колектив Національного авіаційного університету завжди готовий прийняти вас до великої дружньої родини і допомогти втілити в реальність ваші мрії та надії – побудувати успішну професійну кар’єру.