Вівторок, 04 червня 2019 08:22

Вітаємо переможців Всеукраїнських олімпіад НАУ!

У Національному авіаційному університеті успішно завершилися Всеукраїнські олімпіади для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти з української мови та літератури, математики, фізики, хімії, історії України, географії, біології, англійської мови. В олімпіадах взяли участь 1074 випускників навчальних закладів освіти як із м. Києва (29 %), так і з регіонів України (71 %). Учасниками були особи, які отримали повну загальну середню освіту або є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Керівником олімпіад виступив Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій, а до складу журі та предметно-методичних комісій увійшли науково-педагогічні працівники кафедр університету: української мови та культури (українська мова та література); вищої математики, прикладної математики (математика); аерокосмічної геодезії, землеустрою та кадастру (географія); загальної та прикладної фізики (фізика); хімії і хімічної технології (хімія); історії та документознавства (історія України); педагогіки та психології професійної освіти (біологія); іноземних мов і прикладної лінгвістики (англійська мова).

Урочисте нагородження переможців олімпіад відбудеться 8 червня 2019 року на Дні відкритих дверей. Урочиста церемонія вручення Дипломів розпочнеться об 11.00 за адресою: м. Київ, проспект Космонавта Комарова, 1, корпус 1, актова зала.

При вступі у 2019 році до Національного авіаційного університету на спеціальності, яким надається особлива підтримка держави, переможці олімпіад гарантовано отримають до загального рейтингу вступника додаткові до 20 балів за результатами олімпіад.
Щиросердечно вітаємо наших переможців! Бажаємо подальших творчих успіхів, перемог та звершень та, звичайно ж, стати студентами Національного авіаційного університету!

Українська мова та література

Унгарова Марина Геннадіївна

Василенко Софія Володимирівна

Мельничук Олександра Володимирівна

Тож чекаємо на переможців – майбутніх кращих студентів нашого славетного університету!