Вівторок, 04 червня 2019 08:20

Всеукраїнське літературно-мистецьке свято «Зерна доброти»

29 травня 2019 року у приміщенні Київського планетарію відбулося Всеукраїнське літературно-мистецьке свято «Зерна доброти», що спрямоване на підтримку обдарованої учнівської молоді у галузі «Літературна творчість» та творчої праці педагогів. На літературному святі проходила церемонія вручення нагород переможцям конкурсу ‑ учням 5‑11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти України та їхнім науковим керівникам.

Учасники свята відвідали виставки Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України, Київського літературно-меморіального музею імені М.І. Рильського, виставку видавництва «Знання», Централізованої бібліотечної системи Голосіївського району м. Києва та у Зоряній залі Київського планетарію переглянули фільм «Вояджер – подорож у нескінченність».

Презентувала програму «Обдарована особистість» НАУ та заходи, які передбачені щодо її реалізації – директор Центру обдарованої учнівської молоді Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій Національного авіаційного університету Людмила Куделя, якій за багаторічне сприяння у проведенні конкурсу «Зерна доброти» було вручено Подяку.

Відвідування виставки ‑ прекрасна можливість для професійного спілкування педагогів України щодо обміну досвідом проведення та реалізації освітніх проектів, налагодження партнерських зв’язків.

Щиро дякуємо ТОВ «Знання» України, Київському планетарію та особисто Тетяні Петровській за плідну співпрацю щодо вирішення актуальних проблем в системі освіти та розвитку творчої обдарованої учнівської молоддю у різних галузях науки та техніки, яка успішно продовжує науково-дослідницьку роботу у вищій школі.