У воєнний час, коли український народ відстоює свою незалежність, для майбутніх абітурієнтів 23 лютого 2023 року в

Понеділок, 27 травня 2019 12:08

Участь НАУ у святкуванні Дня Києва

25 травня 2019 р. у Солом’янському районі в парку «Відрадний» за підтримки міського голови В. Клічка, народного депутата України Д. Андрієвського, голови солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації І. Довбаня відбулося масштабне святкування Дня Києва. У парку діяли пізнавальні локації. Гості відвідали «наукове містечко», де Приймальною комісією НАУ та ННІІОТ був представлений і Національний авіаційний університет.

Відвідувачі поринули у світ наукових досягнень, ознайомились з правилами прийому до НАУ на різноманітні спеціальності освітнього ступеню бакалавр та магістр, зацікавились заходами, які відбуваються в НАУ: підготовка до ЗНО, літні школи, підготовчі курси, тощо.

На святі були запальні виступи Академічного музично-драматичного циганського театру “Романс”, квартету “Гетьман”, солістки Київського муніципального академічного театру та балету для дітей та юнацтва Дар’ї Миколенко та інші не менш вражаючі виступи колективів Солом’янського району.
На території парку проводились безліч майстер-класів для дітей та дорослих, спортивні ігри, конкурси з подарунками  тощо.