Середа, 22 травня 2019 14:08

День відкритих дверей для випускників Васильківського коледжу Національного авіаційного університету

На запрошення адміністрації Васильківського коледжу НАУ 21 травня 2019 року відбувся День відкритих дверей Національного авіаційного університету в м. Василькові. Мета ‑ проведення профорієнтації з випускниками коледжу, ознайомлення із особливостями вступу на 2 – 3 курс НАУ.

На запит майбутніх студентів НАУ ‑ випускників коледжу, захід провели: заступник директора НН інституту інноваційних освітніх технологій, доцент Оксана Поліщук; завідувач кафедри аерокосмічних систем управління, професор Валерій Азарсков; завідувач кафедри авіоніки Світлана Павлова; професор кафедри авіаційних радіоелектронних комплексів Олександр Солеменцев; доцент кафедри авіаційних радіоелектронних комплексів Максим Заліській; доцент кафедри аерокосмічних систем управління Олександр Кривоносенко; доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств Олександр Онопрієнко; доцент кафедри збереження льотної придатності авіаційної техніки Ренат Салімов; доцент кафедри телекомунікаційних систем  Олексій Голубничий; старший викладач кафедри авіаційних комп’ютерно-інтегрованих комплексів Володимир Калініченко; старший викладач кафедри механіки аерокосмічного факультету Олександр Сігнаєвський; асистент кафедри радіоелектронних пристроїв та систем Олександр Задорожний.

Адміністрація коледжу на чолі з начальником Олександром Постніковим створили належні умови для проведення Дня відкритих дверей.

Науковці університету представили презентації діяльності кафедр за спеціальностями та освітньо-професійними програмами, за якими у коледжі ведеться підготовка молодших спеціалістів; інформували про особливості підготовки фахівців в університеті, англомовне навчання, стажування, проходження практики та перспективи працевлаштування.

Заступник відповідального секретаря Приймальної комісії НАУ Олександр Сігнаєвський та Оксана Поліщук детально проінформували вступників про Правила прийому до НАУ у 2019 році; умови вступу на І скорочений та ІІ, ІІІ курси денної та заочної форм навчання; організацію студентського дозвілля; можливості заняття спортом; розмір стипендій; вартість навчання тощо.

Учасники заходу висловили слова вдячності адміністрації коледжу в особі Олександра Постнікова за надану можливість проведення профорієнтаційної роботи зі студентами-випускниками та постійну увагу щодо подальшої долі випускників.