Вівторок, 21 травня 2019 06:35

Нагородження Канівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4

20 травня 2019 року на урочистій шкільній лінійці «Мить слави» Канівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 Канівської міської ради Черкаської ради Грамотою Національного авіаційного університету було відзначено колектив навчального закладу за плідну багаторічну співпрацю, якісну підготовку випускників, які щороку поповнюють лави студентів та успішно навчаються в ньому.

Грамотами НАУ також відзначено кращих слухачів підготовчого відділення НН інституту інноваційних освітніх технологій за результатами інтелектуальних квестів: «Математичний калейдоскоп» ‑ Сліпченко Віра (І місце), Небесний Роман (ІІ місце), Туз Крістіна (ІІІ місце);

«Знавець української мови» ‑ Мельник Марина (І місце), Ярошинський Олексій (ІІ місце), Лисак Євгеній (ІІ місце).

Ректор НАУ В. Ісаєнко відзначив Грамотами відмінників навчання підготовчого відділення ННІІОТ за значні досягнення у вивченні математики ‑ Бруско Ірину, Кравченко Катерину, Малінську Анастасію, Туз Крістіну; за значні досягнення у вивченні української мови – Мельник Марину, Пискун Олену.

Дякуємо колегам-вчителям за якісну підготовку майбутніх студентів нашого університету. Бажаємо слухачам рейтингових сертифікатів ЗНО. Адже старт уже завтра.