ГОТУЄМОСЯ ДО НМТ

Будь впевненим у своєму результаті на ЗНО, НМТ. Починай наполеглево готуватися вже сьогодні.

НМТ - 2024

Порадник для батьків і слухачів підготовчого відділення НАУ освітнього процесу 2024 року - "Дорожня карта учасника НМТ

День відкритих

У воєнний час, коли український народ відстоює свою незалежність, для майбутніх абітурієнтів 23 лютого 2023 року в

Профорієнтаційні

Успішна профорієнтація молоді  - усвідомлений вибір професії як запорука життєвого успіху. Мета проведення заходів -

Вівторок, 21 травня 2019 06:24

Профорієнтаційний урок «Твій вибір-твоє майбутнє» в АКЛ НАУ

З метою залучення учнів Авіакосмічного ліцею імені І. Сікорського до навчання в Національному авіаційному університеті, розширення партнерських зв’язків, інформування, планування та співучасті у спільних освітніх, наукових, профорієнтаційних проектах 17 травня 2019 року представники НН інституту інноваційних освітніх технологій провели профорієнтаційні уроки ‑ виховні години «Твій вибір ‑ твоє майбутнє».

Участь у заході брали учні 10-х класів ліцею та їхні класні керівники. Завідувач кафедри базових і спеціальних дисциплін Оксана Приходько проінформувала учасників заходу щодо переваг навчання у Національному авіаційному університеті як вищому навчальному закладі, який готує висококваліфікованих фахівців різних спеціальностей, а також, як отримати додаткові бали до загального рейтингу ставши учасником Всеукраїнських олімпіад НАУ та слухачем курсів підготовки до загальнодержавного ЗНО. Директор Центру обдарованої учнівської молоді Людмила Куделя ознайомила ліцеїстів з науковими, освітніми та профорієнтаційними проектами (заходами), що заплановано задля реалізації програми «Обдарована особистість».

Ліцеїстів було запрошено на червневий проект НАУ – Освітній марафон «Навчання і розвиток», який проводиться з 8 по 14 червня 2019 року, програмою якого передбачено проведення Літньої школи-2019, Дня відкритих дверей, пробного ЗНО, тренінгів з підготовки до ЗНО, майстер-класів, наукових лекції, наукових пікніків, екскурсій тощо.

Дякуємо дирекції Авіаційного ліцею імені І. Сікорського за сприяння у проведенні профорієнтаційного заходу.

Прочитано 536 разів