ГОТУЄМОСЯ ДО НМТ

Будь впевненим у своєму результаті на ЗНО, НМТ. Починай наполеглево готуватися вже сьогодні.

НМТ - 2024

Порадник для батьків і слухачів підготовчого відділення НАУ освітнього процесу 2024 року - "Дорожня карта учасника НМТ

День відкритих

У воєнний час, коли український народ відстоює свою незалежність, для майбутніх абітурієнтів 23 лютого 2023 року в

Профорієнтаційні

Успішна профорієнтація молоді  - усвідомлений вибір професії як запорука життєвого успіху. Мета проведення заходів -

Вівторок, 21 травня 2019 05:29

Змагання найкращої талановитої молоді тривають

Кращі знавці хімії, української мови та літератури, географії та математики 18 та 19 травня 2018 року успішно демонстрували в Національному авіаційному університеті здатність до творчого вдосконалення, реалізацію як власних здібностей, так і талантів, поглиблений рівень знань з предметів шкільного циклу та неабияку обдарованість на ІІ завершальному (додатковому) етапі Всеукраїнських олімпіад. Молоді науковці з’їхалися з самих віддалених куточків України, що засвідчило їх усвідомлений професійний вибір та бажання навчатися саме в Національному авіаційному університеті. Адже НАУ ‑ об’єднує!

Учасники Всеукраїнських олімпіадах Національного авіаційного університету успішно продемонстрували високий рівень підготовки предметів шкільного циклу, креативне мислення, нестандартний підхід до виконання завдань, здатність до творчого вдосконалення, реалізацію як власних здібностей, так і талантів, поглиблений рівень знань та неабияку обдарованість.

Рівень підготовки учасників змагань засвідчив їх здатність до подальшої плідної студентської наукової діяльності.

Урочистості з нагоди нагородження переможців олімпіад відбудеться 8 червня 2019 року об 11.00 в актовій залі І корпусу НАУ. Усі переможці олімпіад отримають до 20 балів до загального рейтингу вступника.

Забезпечували проведення олімпіад члени оргкомітету ‑ працівники Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій та журі у складі ‑ кафедра вищої математики ФТМЛ, кафедра прикладної математики ФККПІ, кафедра землеустрою та кадастру ФЕБА, кафедра української мови та культури ФЛСК, кафедра хімії і хімічної технології ФЕБА.

Прочитано 460 разів