Неділя, 05 травня 2019 07:36

Вітаємо переможців Всеукраїнської олімпіади НАУ з англійської мови!

05 травня 2019 року в Національному авіаційному університеті відбувся ІІ тур Всеукраїнської олімпіади для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти з англійської мови.

За рішенням журі переможцями олімпіади з англійської мови стали: Канов Богдан Русланович, Овсієнко Анна Сергіївна та Чорногор Богдана Ярославівна.

Оргкомітет олімпіади спільно з Приймальною комісією організував індивідуальне консультування учнів та батьків – працювала виставка-презентація НАУ.

Забезпечували проведення олімпіад: оргкомітет ‑ Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій та журі – кафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики ФЛСК.

Щиросердечно вітаємо переможців олімпіади! Бажаємо подальших творчих успіхів, високорейтингових сертифікатів ЗНО, відмінних оцінок на ДПА та здійснення мрії – стати студентами Національного авіаційного університету.

Нагадуємо, що ІІ (додатковий) тур Всеукраїнських олімпіад НАУ відбудеться 18 травня (11.00 – 14.00; 14.30 – 17.30) та 19 травня (11.00 – 14.00) для учасників, які не з’явилися з поважних причин.

Запрошуємо переможців олімпіад на урочистості з нагоди нагородження Дипломами, що відбудуться 8 червня 2019 року.

Довідки за тел.: (044)406–79–08, 406–72–09, 406–74–04, 406–74–15. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або idp@ nau.edu.ua