П'ятниця, 17 травня 2019 06:20

Круглий стіл «Розвиток творчої особистості в умовах закладу вищої освіти»

З метою зміцнення партнерських зв’язків, залучення учнівської молоді та педагогічної спільноти до участі у спільних освітніх, наукових, профорієнтаційних проектах Національного авіаційного уеніверситету 15 травня 2019 року представники НН інституту інноваційних освітніх технологій провели круглий стіл «Розвиток творчої особистості в умовах закладу вищої освіти» із заступниками директорів з виховної роботи навчальних закладів освіти Управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.

Презентували програму «Обдарована особистість» директор Центру обдарованої учнівської молоді Людмила Куделя та провідний фахівець Оксана Науменко, які акцентували увагу освітян на системі роботи з учнівською молоддю у наданні їй системної підтримки для творчого та інтелектуального розвитку; залученні учнів до науково-дослідницької роботи в різних галузях науки і техніки в системі «заклад середньої освіти – НАУ».

Учасників «круглого столу» ознайомили із анонсованими проектами НАУ такими як: наукові школи відділень МАН, Дні НАУки, засідання віддлень МАН, майстер-класи, наукові пікніки, рецензування та консультування робіт МАН, науково-практичні та профорієнтаційні конференції, проведення учнівських досліджень, Дні відкритих дверей, «Ярмарки професій», освітній марафон «Навчання і розвиток», літня школа-2019, пробне ЗНО, тренінги з підготовки до ЗНО.

Завідувач кафедри базових і спеціальних дисциплін Оксана Приходько проінформувала освітян району щодо участі учнів 11 класу у Всеукраїнських олімпіадах НАУ та проходження підготовки до загальнодержавного ЗНО, за результатами яких вступники до університету мають додаткові бали до загального рейтингу.

Відповідно до Угод про співробітництво учасники заходу підвели підсумки річного партнерства, обговорили освітні, наукові, методичні та профорієнтаційні плани спільної роботи на наступний навчальний рік.

Щиро дякуємо начальнику відділу позашкільної освіти та виховання Управління освіти Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Наталії Кучер за сприяння у проведення круглого столу «Розвиток творчої особистості в умовах закладу вищої освіти» задля вирішення актуальних проблем у системі середньої та вищої освіти.