Четвер, 16 травня 2019 07:34

Співпраця НАУ із закладами освіти м. Борисполя

14 травня 2019 року Навчально-науковим інститутом інноваційних освітніх технологій було організовано День відкритих дверей Національного авіаційного університету у м. Борисполі для учнів 10‑11класів навчальних закладів освіти, а саме: НВК «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» імені Володимира Мономаха, НВК «Ліцей «Дизайн-освіта» імені Павла Чубинського ‑ спеціалізована школа І-ІІІ ступенів», Бориспільський академічний ліцей, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, № 6 та № 8.

Співробітники університету детально охарактеризували абітурієнтам перелік спеціальностей (освітньо-професійних програм), Правила прийому до НАУ у 2019 р., особливості освітнього процесу, матеріально-технічну базу, форми навчання, англомовний проект, навчання на кафедрі військової підготовки, особливості та перспективи навчання на підготовчому відділенні, вимоги щодо підготовки до ЗНО тощо. Цікавили старшокласників також умови проходження практики та перспективи подальшого працевлаштування.

Якісному проведенню заходу сприяли перегляд змістовних презентації профільних кафедр та рекламно-інформаційні матеріали. Під час проведення індивідуальних консультацій учні отримали вичерпні відповіді на запитання, що їх цікавили.

Діяльність університету представили НН Інститут інноваційних освітніх технологій, НН Інститут неперервної освіти, Аерокосмічний факультет, Юридичний факультет, Факультет екологічної безпеки, інженерії та технологій, Факультет міжнародних відносин, Факультет лінгвістики та соціальних комунікацій.

Учнів 9–11 класів було запрошено на День відкритих дверей НАУ (08 червня 2019 року), а також до участі в загальноуніверситетських освітніх, наукових та профорієнтаційних проектах, таких як: «Літня школа–2019», «Пробне ЗНО», «Тренінги до ЗНО», майстер-класи, екскурсійні програми, що анонсовані з 06 по 14 червня 2019 року.

За результатами багаторічної співпраці НАУ та закладів освіти м. Борисполя було підписано Угоди про співробітництво.

Керівництво навчальних закладів-партнерів відзначило високий рівень профорієнтаційної роботи Національного авіаційного університету та його особливу роль у залученні кращих випускників Київщини до здобуття вищої освіти.