Вівторок, 07 травня 2019 13:01

Вітаємо переможців Всеукраїнських олімпіад НАУ!

04 та 05 травня 2019 року в Національному авіаційному університеті відбувся ІІ тур Всеукраїнських олімпіад для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти з навчальних предметів: хімія, історія України, англійська мова. Учасники олімпіад – учні 11 класів зі всіх куточків країни, які у І (дистанційному) турі набрали 150 балів і більше (із 200 можливих).

Оргкомітет олімпіади спільно з Приймальною комісією організував індивідуальне консультування учнів та батьків – працювала виставка-презентація НАУ.

Забезпечували проведення олімпіад: оргкомітет ‑ Навчально-науковий інститут інноваційних освітніх технологій та журі – кафедра іноземних мов і прикладної лінгвістики ФЛСК, кафедра історії та документознавства ФЛСК, кафедра хімії і хімічної технології ФЕБА.

З результатами олімпіад учасники можуть ознайомитися за посиланням: http://iiot.nau.edu.ua/index.php/nauka/olimpiady

За рішенням журі переможцями Всеукраїнських олімпіад НАУ визнано: з хімії ‑ Головко Ірину Олександрівну, Іллєнко Христину Юріївну; з історії України – Унгарову Марину Геннадіївну; з англійської мови ‑ Канова Богдана Руслановича, Овсієнко Анну Сергіївну та Чорногор Богдану Ярославівну; з математики – Терентьєва Гліба Васильовича.

Щиросердечно вітаємо переможців! Бажаємо нових звершень та перемог, високих балів та рейтингових сертифікатів ЗНО, відмінних оцінок на ДПА, а головне ‑ здійснення мрії, щодо навчання в Національному авіаційному університеті.

Нагадуємо, що ІІ (додатковий) тур Всеукраїнських олімпіад НАУ відбудеться 18 травня 2019 року (11.00 – 14.00; 14.30 – 17.30) та 19 травня 2019 року (11.00 – 14.00) для учасників, які не з’явилися з поважних причин.

Запрошуємо переможців ІІ туру олімпіад на урочистості з нагоди нагородження Дипломами, що відбудуться 8 червня 2019 року.

Переможцям олімпіад з природничо-математичних та інженерно-технічних спеціальностей, нараховуватимуться додаткові бали до сертифікату ЗНО з одного предмету при розрахунку балу в НАУ від 1 до 20, але не вище 200 балів за предмет. Додаткові бали нараховуються учасникам олімпіад, які набрали не менше 90% балів у ІІ турі (із 200 можливих).

Довідки за тел.: (044)406–79–08, 406–72–09, 406–74–04, 406–74–15. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або idp@ nau.edu.ua