Середа, 08 травня 2019 11:57

Шановні колеги, друзі та студенти!

8 травня 1945 року Антигітлерівська коаліція офіційно прийняла «Акт про беззастережну капітуляцію» Збройних сил Нацистської Німеччини.

У 2015 році указом Президента України було встановлено День пам’яті та примирення, що відзначається 8 травня.

У цей славетний день, який проголосив торжество миру, бажаємо вам пишатися героями нашої Батьківщини і ніколи не забувати про теплі слова подяки ветеранам Другої світової війні.

Нехай їх мужність і героїзм ніколи і ніким не забуваються; нехай дух перемоги надихає наші серця і веде вперед до нових звершень, справжніх перемог, величних подвигів, яскравих успіхів і досягнень.

Нехай весь світ завжди живе у мирі й злагоді. І нехай спокійним буде небо над вами, нехай кожен день життя дарує справжнє щастя, радість і добрі посмішки, а у родині панує любов і добробут!

Бережіть мир і гармонію, цінуйте життя та свято шануйте подвиг українського народу.