Субота, 02 березня 2019 17:24

Майбутні студенти НАУ – випускники коледжу НАУ!

01 березня 2019 року в Коледжі інженерії та управління НАУ відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів молодших спеціалістів студентам спеціальності «Видавництво та поліграфія» спеціалізації «Комп’ютерна обробка текстової, графічної та образної інформації». У святковій та урочистій залі дипломи молодших бакалаврів отримали студенти коледжу, семеро з яких ‑ дипломи з відзнакою. Щиро та сердечно привітав гостей, батьків та студентів із особливою подією у їхньому житті директор коледжу, к.т.н., доцент Олександр Пономаренко. На урочистостях прозвучали хвилюючі вітання від випускників, батьків, викладачів та представників Національного авіаційного університету – завідувача кафедри комп’ютерних мультимедійних технологій, д.пед.н., професора Світлани Лободи, к.т.н., професора Миколи Мелешка та заступника директора НН інституту інноваційних освітніх технологій, кандидати юридичних наук Ігоря Розума.

Випускники коледжу майже 15 років продовжують навчання на кафедрі комп’ютерних мультимедійних технологій. Високий рівень підготовки студентів кафедри відповідає сучасним вимогам та задовольняє потреби на ринку праці фахівців, як із графічного дизайну, технічних редакторів, так і в цілому всієї галузі інформаційних технологій.

Запрошені науковці університету щиросердечно привітали випускників, зазначивши, що тепер перед ними відкриті нові шляхи до здійснення планів, надій та мрій, саме в їхніх руках ключ до успіху, професійного й кар’єрне зростання, майбутнього самовдосконалення й можливостей подолання вершин незвіданих знань. Саме тому, представники НАУ побажали їм не зупинятися на досягнутому та запросили продовжити подальше навчання в Національному авіаційному університеті на кафедрі комп’ютерних мультимедійних технологій, адже навчання триває впродовж життя, що, безумовно, відкриє перед ними нові блискучі професійні шляхи й неймовірні можливості, яскраві перспективи й бажаний успіх, принесе фінансове благополуччя!

Тож із нетерпінням чекаємо та запрошуємо дипломованих молодших спеціалістів Коледжу інженерії та управління НАУ до лав студентів спеціальності «Видавництво та поліграфія» осітньо-професійної програми «Технології електронних мультимедійних видань» кафедри комп’ютерних мультимедійних технологій НН інституту інноваційних освітніх технологій!

З умовами вступу на 1-й скорочений курс, 2-3-й курси та заочну форму навчання вступники можуть ознайомитися на сайті кафедри http://kmmt.nau.edu.ua/abitur-page та інституту http://iiot.nau.edu.ua/ Тел.: (044)406-74-04, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.