Субота, 21 вересня 2024 09:39

Лекція на тему «Психологічна ефективність рекламного впливу»

Навчально-науковий інститут розвитку освіти НАУ, Центр допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді пропонує лекцію на тему «Психологічна ефективність рекламного впливу», яка буде актуальна для учнів старших класів ЗЗСО та коледжів, майбутніх студентів Національного авіаційного університету, спеціальності: https://pk.nau.edu.ua/spetsialnosti/

На лекції представлено теоретичний аналіз різних видів ефективності реклами, у тому числі економічний, комунікативний, соціальний та психологічний. Розведені основні поняття та сформульовано власне розуміння деяких видів ефективності реклами. Однією з задач лекції виступило визначення критеріїв психологічної ефективності реклами. На основі аналізу існуючих підходів представлено, що найбільшу популярність у сучасних дослідженнях отримали підходи до психологічної ефективності рекламного впливу.

Таким чином, основу підходу склала трьох-компонентна структура психологічного відношення. Особливістю методичного підходу до психологічної ефективності реклами склало те, що у ньому закладено принцип зіставлення відношення споживача до декількох об’єктів, а саме: рекламному повідомленню, рекламованому товару, джерелу реклами. Використання такого підходу дозволяє не тільки визначити, але й керувати психологічною ефективністю реклами, модифікуючи рекламне повідомлення чи рекламну ідею таким чином, щоб їх оцінка споживачам відповідала цілям рекламної кампанії.

За посиланням: ви дізнаєтесь про «Психологічну ефективність рекламного впливу» https://youtu.be/dfCfWvUVAlw

Автор лекції: Богдан Піонтковський-Вихватень, психолог Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді, кандидат педагогічних наук, магістр психології, груповий психоаналітик, психолог-екофасилітатор.

За посиланням https://cutt.ly/4wNwM2Xq ви можете переглянути:

1. Цикл лекцій «Про обдарованість від А до Я»;
  2. Цикл лекцій «Пропедевтика профорієнтації»;
  3. Цикл лекцій «Власний компас профорієнтації»;
  4. Цикл лекцій «Логіка»;

Також до вашої уваги на нашому YouTube каналі:

1. Дні НАУки;
  2. Дні відкритих дверей НАУ;
  3. Дні професій.

Наші контакти: Київ, прос. Любомира Гузара, 1,

Центр допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді,

корп. 8а, к. 609