Субота, 21 вересня 2024 07:59

Співпраця із письменниками Київщини

17 вересня 2024 року представники Навчально-наукового інституту розвитку освіти взяли участь у засіданні правління Київської обласної організації Національної спілки письменників України в м. Боярка під головуванням Володимира Бубиря.

І у воєнний час письменники видають книжки, проводять зустрічі і презентації та долучаються до проведення творчих конкурсів.

У черговому засіданні взяла участь Тетяна Петровська, к.пед.н., директор Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді ННІРО НАУ, член правління КОО НСПУ. Т.В. Петровська подякувала учасникам заходу за підтримку Всеукраїнського поетичного конкурсу «Білий голуб», адже учасники конкурсу завжди отримують подарункові книжки, а серед членів журі є письменники з Київщини.

Дякуємо ЗСУ за можливість творчо працювати.

Бажаємо всім натхнення, нових перемог і перемоги.

Слава Україні!