Вівторок, 03 вересня 2024 16:30

Партнерство із ЗЗСО заради світлого майбутнього

День знань в рідній державі відбувся під час повномасштабної війни.

02 вересня 2024 року представники колективу Навчально-наукового інституту розвитку освіти Національного авіаційного університету взяли участь у святі Першого дзвоника в закладах загальної середньої освіти м. Києва.

У заходах від Навчально-наукового інституту розвитку освіти НАУ взяли участь – Галина Лазарєва, директор, заслужений працівник освіти України; Тетяна Петровська, к.пед.н., директор Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді ННІРО НАУ; Ольга Бруяка, к.тех.н., доцент,  завідувач кафедри базових і спеціальних дисциплін ННІРО НАУ; Наталія Барабуха, завідувач Підготовчого відділення ННІРО НАУ; Грузинська Світлана, провідний фахівець Підготовчого відділення ННІРО НАУ та відвідали :

- Середню загальноосвітню школу  № 67 (Корнієнко Валерій, директор), Ліцей №173 (Януш Ірина, директор), Середню загальноосвітню школу  № 174 (Калюк Катерина, директор), Середню загальноосвітню школу  № 223 (Олійник Ірина, директор) та ін..

Майбутнім випускникам запропонували ґрунтовну підготовку до складання зовнішнього незалежного оцінювання/національного мультипредметного тесту – НМТ-2025 на  Підготовчому відділенні ННІРО, що значно примножує шанси стати студентом одного з найпрестижніших закладів вищої освіти - НАУ!         Викладачі кафедри Базових і спеціальних дисциплін допоможуть отримати базову підготовку і знання, які полегшать навчання в подальшому.

Сердечно бажаємо всім, хто навчає і навчається сміливих планів і здійснення мрій! Наша мотивація – майбутнє дітей і молоді.

Запрошуємо учнів старших класів ЗЗСО та студентів випускних груп коледжів до профорієнтаційних заходів НАУ.

Бажаємо високих досягнень в ім’я українського народу!

Слава Україні!