Вівторок, 03 вересня 2024 16:04

Благодійний захід «Разом до перемоги»

01 вересня 2024 року відбувся благодійний захід «Разом до перемоги», який провели Центр культури і дозвілля Борщагівської громади спільно з Благодійною організацією «Міжнародний благодійний фонд «Софіївський» в Софіївській Борщагівці Бучанського району Київської області.

Патріотичний захід об’єднав творчих людей Борщагівської громади.

У заході взяла участь Тетяна Петровська, к.пед.н., директор Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді Навчально-наукового інституту розвитку освіти НАУ, член НСПУ, яка відзначила важливість патріотичного заходу, прочитала власні вірші про Україну, запросила учнівську молодь долучатися до профорієнтаційних заходів ННІРО НАУ,  запросила учасників відвідати екскурсії в Музеї історії та Авіаційного  навчального ангару НАУ, одного із найбільших у світі.

Дякуємо представникам благодійного фонду, модератору заходу Юлії Іваненко, директору Центру культури і дозвілля, Ірині Якубовській, керівнику народного вокального гурту «Чураївна», заслуженому працівнику освіти України та всім учасникам важливого заходу за цілеспрямовану діяльність заради українського народу.

Україна – рідна країна!

Тримаємо стрій! Віримо в Збройні Сили України і разом наближаємо перемогу України!

Слава Україні!

Навчально-науковий інститут розвитку освіти НАУ