П'ятниця, 28 червня 2024 04:24

Вступ – 2024! Зустріч-онлайн з випускникам закладів освіти.

19 червня 2024 року відбулась зустріч в онлайн-форматі з майбутніми абітурієнтами – випускниками закладів загальної середньої освіти, слухачами Підготовчого відділення громадян України та їхніми батьками, яка була організована Навчально-науковим інститутом розвитку освіти НАУ.

Зустріч мала на меті інформування учасників з питань щодо вступної кампанії 2024 року.

Спікер заходу – Гнатюк Віктор, заступник відповідального секретаря Приймальної комісії НАУ, к.т.н., завідувач кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій розповів про необхідні документи для вступу в заклад вищої освіти, ознайомив абітурієнтів з особливостями вступу і інноваціями щодо прийому в університет в 2024 році на окремі спеціальності.

Також, відповів на запитання учасників зустрічі щодо переваги для вступників, які досягли визначних успіхів у вивченні окремих дисциплін; про врахування додаткових балів для абітурієнтів, які закінчили повний курс навчання на підготовчому відділенні громадян України Навчально –наукового інституту розвитку освіти НАУ, перелік спеціальностей, яким надається особлива підтримка держави; про обсяги прийому та державне замовлення тощо. Навів основні роз’яснення, щоб вступ в НАУ став успішним для всіх бажаючих.

Вірте в себе і в Україну! Чекаємо на вас у великій родині НАУ!

До зустрічі в Національному авіаційному університеті!