Субота, 22 червня 2024 06:26

ННІРО НАУ привітав Василя Василашка з 85-літтям

Василь Василашко, член Національної спілки письменників України, член Національної спілки журналістів України, лауреат літературних премій імені Лесі Українки Кабінету міністрів України, Володимира Винниченка, заслужений журналіст України, багаторічний учений секретар правління Товариства «Знання» України, голова журі Всеукраїнського поетичного конкурсу «Білий голуб», який проводить НАУ, відзначив славне 85-ліття.

Василь Федорович – громадський діяч, письменник, досвідчений журналіст і мудрий порадник для молоді постійно бере активну участь у роботі Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка та поспішає на творчі зустрічі в бібліотеки, музеї і заклади загальної середньої освіти.

Дякуємо Василю Федоровичу Василашку за багаторічну співпрацю з Навчально-науковим інститутом розвитку освіти Національного авіаційного університету, значний особистий внесок у справу виховання підростаючого покоління та активну участь у роботі журі творчих конкурсів. Бажаємо мирного неба, міцного здоров’я, наснаги, творчого натхнення, яскравих відкриттів і нових перемог!

З роси й води! Многії літа!

Колектив Навчально-наукового інституту розвитку освіти НАУ