Четвер, 06 червня 2024 05:49

Лекція на тему «Комунікативна взаємодія в офісі»

Навчально-науковий інститут розвитку освіти НАУ, «Центр допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді» пропонує учням старших класів ЗЗСО та ліцеїв майбутніх студентів спеціальностей: «Туризм та рекреація», «Соціальна робота», «Економіка», «Політологія», «Психологія», «Соціологія», «Журналістика» перелік спеціальностей ви можете переглянути за посиланням під відео. Лекція для тих, хто планує працювати в офісі, де потрібно спілкуватись з відвідувачами та колегами.

Існує маса психологічних класифікацій людей і, відповідно, рекомендацій, як слід поводитися з ними. Ці рекомендації дуже цікаво почитати у вільний від основної роботи час. Тому що під час основної роботи необхідно працювати: спілкуватися з клієнтами та колегами, набирати тексти, відповідати на дзвінки, інформувати про різні зміни керівника (або керівників) та спілкуватися усі з усіма. Лекцію присвячено розгляду типажів відвідувачів, які приходять в офіс. Можливо, хтось, хто дослухається до сили своїх відчуттів знайде себе.

Запрошую вас торкнутися світу «Комунікативної взаємодії в офісі» за посиланням: https://youtu.be/57GOVo-Mw3U

Автор лекції: Богдан Піонтковський-Вихватень, психолог Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді, кандидат педагогічних наук, магістр психології, груповий психоаналітик, психолог-екофасилітатор.

За посиланням http://surl.li/nmvkx ви можете переглянути:

1. Цикл лекцій «Про обдарованість від А до Я»;
  2. Цикл лекцій «Пропедевтика профорієнтації»;
  3. Цикл лекцій «Власний компас профорієнтації»;
  4. Цикл лекцій «Логіка»;

Також до вашої уваги на нашому YouTube каналі:

1. Дні НАУки;
  2. Дні відкритих дверей НАУ;
  3. Дні професій.

Наші контакти: Київ, прос. Любомира Гузара, 1,

Центр допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді,

корп. 8а, к. 609