П'ятниця, 31 травня 2024 04:44

Шановні випускники, школярі, вчителі, батьки!

Вітаємо вас із закінченням 2023-2024 навчального року, який пройшов в умовах воєнного стану. Освіта важлива в усі часи! Натхненний дзвоник радісно лунає у кожному серці.

Щиро дякуємо педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти і коледжів за благородну справу і співпрацю.

Бажаємо випускникам мирного неба, вагомих досягнень, сміливих ідей, наснаги, оптимізму та здійснення мрій! Завжди досягати поставлених цілей! Приєднуйтеся до великої родини студентів НАУ. Ви – майбутнє України! Хай вам щастить!

Дякуємо ЗСУ і всім захисникам, які обороняють Україну!

Слава українському народу! Все буде Україна!

Колектив

Навчально-наукового інституту розвитку освіти НАУ