Вівторок, 07 травня 2024 05:35

Творча зустріч у Вишнівському академічному ліцеї «Основа»

У воєнний час творчі зустрічі сприяють натхненню та прагненню навчатися і працювати заради світлого майбутнього.

02 квітня 2024 року творчу зустріч з учнями Вишнівського академічного ліцею «Основа» провела Т.В.Петровська, к.пед.н., директор Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді ННІРО НАУ, член Національної спілки письменників України.

Між ліцеєм і НАУ підписана угода про співробітництво.

Тетяна Василівна прочитала власні вірші зі збірок «Відкритий урок», «Весняний цвіт», «До школи» та нові вірші на болючу тему війни, розповіла учням про творчі конкурси, які організовує Навчально-науковий інститут розвитку освіти Національного авіаційного університету.

Організари заходу – Н.Л.Костова, учитель музичного мистецтва і бібліотекар І.В.Мельник.

Учні початкових класів натхненно виконали пісні на музику Неоніли Костової, слова Тетяни Петровської. Пісня «Школа – наша берегиня» об’єднала всіх учасників яскравого заходу.

Організатори та учасники заходу висловили подяку за творчу зустріч.

Бажаємо всім добра, натхнення, міцних знань, успіхів, мирного неба і перемоги!

Слава українському народу!